مجموعه زندگی

پایان کار کاروان ایران با ۱۱۸ مدال و کسب جایگاه سوم

در دوازهمین و آخرین روز از بازیهای داخل سالن آسیا، نمایندگان ایران در شطرنج به یک مدال طلا و یک نقره دست یافتند.

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از ایسنا، پنجمین دوره از بازیهای داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان برگزار شد و کاروان ایران در آخرین روزِ بازی ها، در شطرنج یک مدال طلا و یک مدال نقره کسب کرد تا در مجموع با ۱۱۸ مدال، بعد از کشورهای ترکمنستان و چین در جایگاه سوم بازیها قرار گیرد.

۳۶ مدال طلا، ۲۳ مدال نقره و ۵۹ مدال برنز، سهم نمایندگان ایران در رشته های شطرنج، فوتسال، کشتی فرنگی و آزاد، وزنه برداری، کیک بوکسینگ، سامبو، کشتی سنتی، تکواندو، دوچرخه سواری، جوجیتسو، دو و میدانی، موی تای، کوراش، بیلیارد و اسنوکر و سوارکاری بود.

نتایج نمایندگان ایران در روز پایانی/

رقابت های شطرنج بازی های داخل سالن آسیا آخرین مسابقات برای نمایندگان ایران بود. در بخش برق آسا، ایران با چهار تیم حاضر شد که در نهایت دو تیم زیر ۲۳ سال در بخش پسران و دختران به مدال طلا و نقره دست یافتند.

دو تیم پسران و دختران زیر ۲۳ سال با ترکیب های پرهام مقصودلو، علیرضا فیروزجا و سارا خادم الشریعه و مبینا علی نسب به مدالهای طلا و نقره رسیدند.

مدال آوران ایران در بازیهای ۲۰۱۷ داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا به شرح زیر هستند:

*شطرنج:

تیم زیر ۲۳ دختران-طلا

تیم زیر ۲۳ پسران-نقره

 
*فوتسال:

تیم فوتسال مردان-طلا

تیم فوتسال بانوان-برنز

*کشتی فرنگی:

فرشاد بلفکه-طلا

پژمان پشتام- طلا

مهدی ابراهیمی- طلا

سامان عزیزی-طلا

امیرحسین حسینی-طلا

بهنام مهدی زاده-طلا

محسن حاجی پور-نقره

امین سوری-نقره

 
*
کشتی آزاد:

مجتبی گلیج- طلا

ایمان صادقی-طلا

عزت الله اکبری-طلا

سعید داداش پور-برنز

یدالله محبی-برنز

حسین الیاسی – نقره

نادر حاج آقانیا – برنز

فرزاد عموزاد خلیلی – برنز
*وزنه برداری:

سهراب مرادی- طلا

علی هاشمی – نقره

علی میری-برنز

همایون تیموری- برنز

* کیک بوکسینگ:

مصطفی پورفرج- طلا

محمد پورفرج-طلا

محمود ستاری-طلا

امید احمدی- طلا

حسین کرمی-نقره

حمید امنی- برنز

علی بنی اسد- برنز

زینب جباری- برنز

میر داوود موسوی- برنز

شهناز میرحیدری – طلا

فاطمه علیزاده – نقره

ایرج مرادی – برنز

* سامبو:

سعید مدنی – برنز

میلاد شیری-برنز

ایرج امیرخانی – برنز

* کشتی سنتی:

محمد نادری(کشتی پهلوانی)-طلا

احمدمیرزاپور(کشتی پهلوانی)-طلا

ارشک محبی(کشتی پهلوانی)-طلا

الهه رضایی- نقره

اسماعیل امیری- برنز

حبیب الله ترابی-برنز

عبدالله ایری-برنز

قاسم دزی-برنز

ریحانه شیخیان- دو  برنز

لیلا سیاهوشی–  دو مدال برنز

حامد میرزاپور- نقره

زهرا یزدانی-۱ طلا و ۱نقره

سعیده رحیمی- دو برنز

زهرامحمودی-برنز

زهرامجدی-برنز

لیلا سالاروند-برنز

یاسر محمودی- دو مدال برنز

داوود عوض زاده- برنز

آسیه شجاعی- دو برنز

مریم احمدی-برنز

سحر غنی زاده- برنز

محمود پروانه- برنز

محمد غلامی- برنز

عبدالواحد محمدی-برنز

* تکواندو:

مرجان سلحشور(پومسه)-طلا

مهدی اسحاقی-طلا

مهدی جلالی- طلا

سعید رجبی- طلا

سروش احمدی- طلا

پریسا جوادی- طلا

عرفان ناظمی- طلا

هادی تیران ولی پور-نقره

پومسه تیمی مردان(محمد صادق فتوحی- علی سهرابی-کوروش بختیاری)-نقره

پومسه تیمی زنان(نرگس میناخانی،مرجان سلحشوری، مهسا صادقی)-برنز

کوروش بختیار(پومسه)-برنز

فاطمه مداحی- برنز

طیبه پارسا-برنز

* دوچرخه سواری:

تیم اسپرینت متشکل از محمد دانشور، احسان خادمی  و علی علی عسگری- طلا

محمد دانشور- ۱نقره و ۱برنز

* جوجیتسو:

مسعود حسن زاده- دو مدال نقره

مسعود جلیلوند- طلا وبرنز

سوده کمندانی-برنز

* دوومیدانی:

حسن تفتیان-طلا

کیوان باقرزاده-پرش ارتفاع-نقره

امیرمرادی-۸۰۰ متر-برنز

حسین کیهانی- برنز

رضا قاسمی-برنز

* موی تای:

علی زرین فر-طلا

کاوه سلیمانی_طلا

هاشم بیگی_طلا

فاطمه یاوری_نقره

سعیده غفاری_نقره

رضا احمدنژاد- برنز

امیر حسین کمره ای- برنز

زهرا بوربور-برنز

* کوراش:

بهزاد وحدانی-طلا

مجتبی زمانی مقدم-نقره

مجتبی نیک  بین-نقره

کامران رستمی-نقره

شایان خیراندیش-برنز

زهرا باقری-برنز

امید تیزتک_برنز

قنبر علی قنبری_برنز

الیاس_علی اکبری-برنز

*بیلیارد و اسنوکر:

حسین وفایی-نقره

سهیل واحدی- ۱نقره و ۱برنز

اسنوکر تیمی – طلا

ناین بال دوبل – برنز

*سوارکاری:

داوود پوررضایی-برنز


انتهای مطلب

سایت خبری تحلیلی مجموعه زندگی

لینک منبع

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *