مجموعه زندگی

نامزد‌های نودمین مراسم اسکار (۲۰۱۸) اعلام شدند

 نامزدهای مراسم جوایز اسکار ۲۰۱۸ انتخاب شده‌اند. مراسم اسکار ۲۰۱۸ قرار است در روز چهارم مارس سال جاری میلادی (۱۳ اسفند) برگزار شود. اجرای اسکار امسال به «جیمی کیمل»، از مجریان معروف تلویزیون ایالات متحده سپرده شده است. جوایز اسکار، پرافتخارترین جایزه‌های صنعت سینما محسوب می‌شوند.

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از زومجی، در حالی که نودمین دوره از مراسم جوایز اسکار یا همان اسکار ۲۰۱۸ در تاریخ ۴ مارس ۲۰۱۸ (۱۳ اسفند) برگزار خواهد شد، امروز و در جدید‌ترین اخبار سینما در جریان مراسمی که در تئاتر ساموئل گلدوین در بورلی هیلز برگزار شد، اسامی نامزد‌های این مراسم در ۲۴ شاخه معرفی شدند. فیلم Shape of Water با داشتن ۱۳ نامزدی در بخش‌های مختلف از این حیث در مراسم امسال رکورد‌دار است. همچنین مریل استریپ با نامزد شدن در بخش بهترین بازیگر زن، بیست و یکمین نامزدی خودش را به دست آورده و رکورد خودش را بهبود بخشیده است. در ادامه می‌توانید لیست کامل نامزد‌های جایزه اسکار ۲۰۱۸ را مشاهده کنید:

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

  • ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project
  • وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
  • کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
  • سم راک ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم‌برداری:

  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Mudbound
  • فیلم The Shape of Water

بهترین مستند:

  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus
  • مستند Last Men in Aleppo
  • مستند Strong Island

بهترین فیلم خارجی‌ زبان:

  • فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی
  • فیلم The Insult از کشور لبنان
  • فیلم Loveless از کشور روسیه
  • فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان
  • فیلم The Square از کشور سوئد

بهترین مستند کوتاه:

  • مستند Edith+Eddie
  • مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405
  • مستند Heroin(e)
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

بهترین لایو اکشن کوتاه:

  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O’Clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child
  • Watu Wote/All of Us

بهترین بازیگر مرد:

  • تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name
  • دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread
  • دنیل کالویا برای فیلم Get Out
  • گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
  • دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq.

بهترین تدوین صدا:

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا:

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین طراحی صحنه:

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water

بهترین جلوه‌های ویژه:

  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
  • فیلم Kong: Skull Island
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین طراحی لباس:

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Victoria & Abdul

بهترین گریم:

  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Victoria & Abdul
  • فیلم Wonder

بهترین موسیقی متن:

  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین آهنگ:

  • آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
  • آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name
  • آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco
  • آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall
  • آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

بهترین فیلم نامه اورجینال:

  • فیلم The Big Sick
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم نامه اقتباسی:

  • فیلم Call Me By Your Name
  • فیلم The Disaster Artist
  • فیلم Logan
  • فیلم Molly’s Game
  • فیلم Mudbound

بهترین انیمیشن:

  • انیمیشن The Boss Baby
  • انیمیشن The Breadwinner
  • انیمیشن Coco
  • انیمیشن Ferdinand
  • انیمیشن Loving Vincent

بهترین انیمیشن کوتاه:

  • انیمیشن Dear Basketball
  • انیمیشن Garden Party
  • انیمیشن Lou
  • انیمیشن Negative Space
  • انیمیشن Revolting Rhymes

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

  • مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound
  • الیسون جنی برای فیلم I, Tonya
  • لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread
  • لوری متکالف برای فیلم Lady Bird
  • اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین تدوین:

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم I, Tonya
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر زن:

  • سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
  • فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگو رابی برای فیلم  I, Tonya
  • سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
  • مریل استریپ برای فیلم The Post

بهترین کارگردانی:

  • پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread
  • گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water
  • گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
  • کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
  • جردن پیل برای فیلم Get Out

بهترین فیلم:

  • فیلم Call Me by Your Name
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Post
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

نظر شما در مورد نامزد‌های جوایز اسکار ۲۰۱۸ چیست؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *