مجموعه زندگی

پوشش زنده مراسم اسکار ۲۰۱۸ | شکل آب بهترین فیلم سال شد

نودمین مراسم اسکار تا ساعاتی دیگر در تئاتر دالبی، هالیوود، لس آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد و تکلیف بهترین فیلم‌های سال ۲۰۱۷ مشخص خواهد شد. همانند سال گذشته سایت مجموعه زندگی این رویداد مهم را به صورت همزمان پوشش خواهد داد.

همانند سال گذشته، اسکار ۲۰۱۸ را هم جیمی کیمل اجرا خواهد کرد. پیش‌تر در سایت مجموعه زندگی تمامی فیلم‌هایی را که در بیش از یک بخش نامزد دریافت جایزه شده بودنند را به صورت کامل تحت عنوان ویژه برنامه «تا اسکار ۲۰۱۸» معرفی کردیم و صبح امروز هم مطلبی پیرامون پیش‌بینی برندگان را در سایت منتشر کردیم که می‌توانید پیش از شروع مراسم آنها را مشاهده و مطالعه کنید. پوشش زنده مراسم به این شکل است که لحطه‌ به لحظه این مطلب در سایت بروزرسانی خواهد شد و می‌توانید آخرین اخبار و اطلاعات جوایز را از این صفحه دنبال کنید. پوشش زنده مراسم از ساعت ۲:۳۰ بامداد همزمان با شروع فرش قرمز آغاز خواهد شد و می‌توانید تصاویر مربوط به مراسم و حواشی آن را در این صفحه مشاهده کنید. همچنین پس از شروع مراسم بعد از اعلام برندگان هر یک از بخش‌ها، صفحه آپدیت شده و می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان به لیست جوایز دسترسی داشته باشید. همچنین برای اطلاع از لیست کامل نامزد‌های مراسم می‌توانید اینجا کلیک کنید. امسال فیلم «شکل آب» با کسب ۱۳ نامزدی رکورد دار نودمین مراسم اسکار است.

ساعت دقیق شروع اسکار ۲۰۱۸

  • شروع پخش زنده تلویزیونی مراسم: ۱:۳۰ بامداد دوشنبه ۱۴ اسفند
  • شروع فرش قرمز مراسم: ۲:۳۰ بامداد دوشنبه ۱۴ اسفند
  • شروع مراسم اصلی: ۴:۳۰ بامداد دوشنبه ۱۴ اسفند

پخش زنده تلویزیونی و آنلاین اسکار ۲۰۱۸

امسال شبکه پخش کننده ABC آمریکا تصمیم گرفته است برای افزایش درآمدزایی از مراسم، پخش را به صورت رایگان در اینترنت پخش کند. از این رو فرش قرمز مراسم و مراسم اصلی از ساعت ۲:۳۰ بامداد قرار است در صفحه یوتیوب و فیس‌بوک آکادمی اسکار به صورت زنده استریم شود و علاقه مندان می‌توانند به صورت رایگان به مراسم دسترسی داشته باشند.

همچنین در ایران سایت آپارات و فیلیمو ویژه برنامه‌ای را تدارک دیده‌اند که می‌توانید از این لینک مشاهده کنید.

پوشش زنده خبری مراسم در مجموعه زندگی

تمامی تصاویر مربوط به فرش قرمز به این پست اضافه شد و در ادامه تنها اخبار لحظه‌ای مراسم اصلی منتشر خواهد شد.

ساعت ۴:۱۵ | سالن اصلی تئاتر دالبی در حال پر شدن است و بازیگران در جایگاه ویژه خود قرار می‌گیرند.

ساعت ۴:۳۰ | مراسم فرش قرمز به پایان رسید و باید منتظر مراسم اصلی باشیم.

ساعت ۴:۳۰ | مراسم با شروع اجرای جیمی کمیل آغاز شد.

ساعت ۴:۴۵ | اجرای اولیه جیمی کمیل به اتمام رسید و اولین جایزه که بازیگر مکمل مرد است تا دقایقی دیگر اهدا خواهد شد.

ساعت ۵:۱۵ | هم‌اکنون ۵ جایزه به برندگان اهدا شده و هم‌اکنون مری جی بلانز، در حال اجرای موزیک رودخانهٔ مقدس از فیلم Mudboud – گل‌رفته است.

ساعت ۵:۴۵ | جایزه بهترین طراحی صحنه هم داده شد و ترانه Remember Me از انیمیشن Coco با اجرای گائل گارسیا برنال و میگل و ناتالیا لافورکاده در حال اجراست.

ساعت ۶:۱۵ | جایزه بهترین انیمیشن هم به Coco مطابق انتظار رسید و حال گروه موسیقی ترانه مرا با نامت صدا کن با اجرای کریستن اندرسون-لوپز و رابرت لوپز در حال اجراست.

ساعت ۷:۳۵ | پس از بخش اهدای جایزه بهترین ترانه، بخش درگذشتگان به نمایش درآمد.

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

برنده: سم راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project
  • وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
  • کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
  • سم راک ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین گریم

برنده: کاژیرو شوجی، دیوید مالینوفسکی و لوسی سیبیک برای Darkest Hour

بهترین طراحی لباس

برنده: کاژیرو شوجی، مارک بریجز برای Phantom Thread

بهترین مستند

برنده: Icarus

  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus
  • مستند Last Men in Aleppo
  • مستند Strong Island

بهترین تدوین صدا

برنده: Dunkirk

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

 بهترین صداگذاری

برنده: Dunkirk

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

 بهترین طراحی صحنه

برنده: The Shape of Water

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water

بهترین فیلم خارجی زبان

برنده: A Fantastic Woman

  • فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی
  • فیلم The Insult از کشور لبنان
  • فیلم Loveless از کشور روسیه
  • فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان
  • فیلم The Square از کشور سوئد

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

برنده: الیسون جنی برای فیلم I, Tonya

  • مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound
  • الیسون جنی برای فیلم I, Tonya
  • لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread
  • لوری متکالف برای فیلم Lady Bird
  • اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین انیمیشن کوتاه

برنده: Dear Basketball

  • انیمیشن Dear Basketball
  • انیمیشن Garden Party
  • انیمیشن Lou
  • انیمیشن Negative Space
  • انیمیشن Revolting Rhymes

بهترین انیمیشن

برنده: Coco

  • انیمیشن The Boss Baby
  • انیمیشن The Breadwinner
  • انیمیشن Coco
  • انیمیشن Ferdinand
  • انیمیشن Loving Vincent

بهترین جلوه‌های ویژه

برنده: Blade Runner 2049

  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
  • فیلم Kong: Skull Island
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین تدوین

برنده: Dunkirk

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم I, Tonya
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین مستند کوتاه

برنده: Heaven Is a Traffic Jam on the 405

  • مستند Edith+Eddie
  • مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405
  • مستند Heroin(e)
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

بهترین فیلم کوتاه

The Silent Childبرنده: The Silent Child

  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O’Clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child
  • Watu Wote/All of Us

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

برنده: Call Me By Your Name

بهترین فیلم‌نامه اورجینال

برنده: Get Out

  • فیلم The Big Sick
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم‌برداری

برنده: Blade Runner 2049

  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Mudbound
  • فیلم The Shape of Water

بهترین موسیقی متن

برنده: The Shape of Water

  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین ترانه

برنده: Remember Me از انیمیشن Coco

  • آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
  • آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name
  • آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco
  • آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall
  • آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

بهترین کارگردان

برنده: گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water

  • پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread
  • گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water
  • گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
  • کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
  • جردن پیل برای فیلم Get Out

بهترین بازیگر نقش اول مرد

برنده: گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

  • تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name
  • دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread
  • دنیل کالویا برای فیلم Get Out
  • گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
  • دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq.

بهترین بازیگر نقش اول زن

برنده: فرانسیس  مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
  • فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگو رابی برای فیلم  I, Tonya
  • سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
  • مریل استریپ برای فیلم The Post

بهترین فیلم سال

برنده:  The Shape of Water

  • فیلم Call Me by Your Name
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Post
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “پوشش زنده مراسم اسکار ۲۰۱۸ | شکل آب بهترین فیلم سال شد

نقش هاي مكمل رو به اشتباه نوشتيد نقش اول

با تشکر فراوان از شما
اصلاح شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *