مجموعه زندگی

معرفی کتاب همه دروغ می‌گویند

کتاب همه دروغ می‌گویند با نام اصلی Everybody Lies نوشته ست استیفن، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال گذشته در فروشگاه اینترنتی آمازون بود و همچنین در سایت‌های نقد و بررسی کتاب از جمله Goodreads امتیازات بالایی کسب کرد. در ادامه با متن معرفی این کتاب در سایت مجموعه زندگی همراه باشید.

کتاب همه دروغ می‌گوینددر پایان روز متوسط ​​در اوایل قرن بیست و یکم، انسان هایی که در اینترنت جستجو می‌کنند هشت تریلیون گیگابایت داده را جمع آوری می کنند. این مقدار قابل توجه از اطلاعات بی سابقه در تاریخ – می تواند به ما در مورد اینکه چه کسی هستیم، چه چیزهایی می تواند به ما بگوید: ترس، خواسته ها و رفتارهایی که ما را کنترل می کنند و تصمیمات آگاهانه و ناخودآگاه ما را ایجاد می کنند. از عمیق به ملکوت، ما می توانیم دانش روحیه‌ای در مورد روان انسان بدست آوریم که کمتر از بیست سال پیش، به نظر می‌رسید ناشناخته بود. در کتاب همه دروغ می‌گویند، اطلاعات جالب و گاه خنده‌داری وجود دارد که در دیتای جالبی در زمینه‌های اقتصاد، اخلاق، ورزش،جنسیت، نژاد و … به عنوان مثال چه مقدار از سفید پوستان به باراک اوباما رای ندادند به دلیل رنگ پوست او؟ آیا به مدرسه‌ایی که میروید روی موفقیت شما اثر میگذارد؟ آیا پدر و مادران مخفیانه فرزند مورد علاقه‌ای دارند یا خیر؟ آیا فیلم های خشونت آمیز بر میزان جرم تاثیر می گذارد؟ و اینکه چقدر در مورد زندگی زناشوییمان دروغ میگوییم. با بررسی این موضوعات و سوالات و تحلیل این مسائل به موضوعات مهم و قابل بحثی میرسیم. که در این کتاب موجود می‌باشد.

به پایان معرفی کتاب همه دروغ می‌گویند با نام کامل Everybody Lies: Big Data, New Data, and What the Internet Can Tell Us About Who We Really (صفحه در آمازون) رسیدیم. برای مطالعه معرفی کتاب‌های بیشتر وارد صفحه معرفی کتاب سایت مجموعه زندگی شوید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *