مجموعه زندگی

معرفی کتاب جنایت‌کاران

یکی از مهم‌ترین کتاب‌های منتشر شده در سال ۲۰۱۸، کتاب جنایت‌کاران نوشته رابرت سیگل است. این کتاب نام کامل جنایت‌کاران: زندگی خانوادگی من در هر دو سمت قانون (Criminals: My Family’s Life on Both Sides of the Law) منتشر شده است. در ادامه با معرفی این کتاب در سایت مجموعه زندگی همراه باشید.

معرفی کتاب جنایتکارانمجرمان یک داستان بسیار دوست داشتنی و هوشمندانه در مورد اتفاقات یک خانواده در طول سالهاست، داستان در مورد کودکی رابرت در نیویورک سیتی در سال ۱۹۷۰ است و اتفاقاتی از جمله مرگ پدرش در سال ۲۰۰۲٫ داستان در مورد خانواده‌ی سیگل در شهر نیویورک است ، در مورد پدر رابرت سیگل که یک وکیل مدافع جنایی است و پدر رابرت بعد از سال های سال کار به عنوان یک وکیل مدافع یک علاقه‌ایی کوچک به موکل هایش که جرم هایی از جمله حمل مواد مخدر داشته اند پیدا میکند و همین دلیل باعث میشود که با آنها به نحوی هم‌دست شود و به خاطر این کار پدر رابرت به زندان میرود. بعد از این قضیه مادر رابرت سعی میکند این انرژی منفی را از پسرش رابرت دور کند و عشق و انگیزه و هدفی به پسرش بدهد ، انگیزه‌ای که پدرش نتوانست برای او مهیا کند و الگویی مناسب برای او باشد. بعد از مدت حبس پدر رابرت او از زندان بیرون می‌آید و رابرت سعی میکند اتفاقاتی که برای او و خانواده‌اش افتاده است را یادداشت کند. رابرت که بعدا نویسنده شد به زیبایی این اتفاقات را نوشته است، اینکه چطوری در جامعه باید دوباره مقام و جایگاه خودشان را بدست بیاورند و دوباره اینکه آیا پدرش میتواند فردی در جامعه وکلا پیدا کند یا خیر.

او سعی میکند تمام قطعه های پازل را که پدرش درست کرده کنار یکدیگر قرار بدهد و خواننده را در چنین وضعیتی قرار بدهد. او همچنین تمام جوانب رو در نظر میگیرد و اینکه چه چیزی درست تعبیر و غلط میباشد را زیر سوال میبرد و اینکه چه اتفاقی برای آدم ها می‌افتد که دست به همچنی کاری میزنند. به پایان معرفی کتاب جنایت‌کاران: زندگی خانوادگی من در هر دو سمت قانون (Criminals: My Family’s Life on Both Sides of the Law) رسیدیم. برای مطالعه معرفی کتاب‌های بیشتر وارد صفحه معرفی کتاب سایت مجموعه زندگی شوید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “معرفی کتاب جنایت‌کاران

با سلام و خسته نباشید…میخواستم بدونم کتابهایی که در لیست معرفی کتاب قرار گرفته به فارسی ترجمه و چاپ شده یا نه؟

با سلام خدمت شما
خیر معمولا اینطور نیست. در این بخش سعی شده جدیدترین و مهم‌ترین کتاب‌های سال معرفی شوند و بسیاری هنوز ترجمه ندارند.
از بین کتاب‌های معرفی شده تنها مردی به نام اُوه، مزایای گوشه‌گیر بودن، اعجوبه و اختر فیزیک برای افراد بی قرار ترجمه فارسی آنها منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *