مجموعه زندگی

چرا قیمت بیت‌کوین ممکن است به ۱۸۵۰ دلار برسد برخلاف پتانسیل بالایی که دارد؟

در ۳ ماه اخیر قیمت بیت‌کوین تقریبا به ثباتی رسیده است و نمایشی قابل‌توجه را در مقابل دلار امریکا که حجم مبادلاتی ثابتی در بازار دارد، داشته است. از دسامبر ۱۶ در یک دوره ۳ ماهه قیمت بیت‌کوین متغیر از ۳٫۱۲۲ $ به ۳٫۹۴۳ بوده و میشه گفت که به نقطه مقاومت خود به ۴۰۰۰ $ نزدیک می‌شود.

پایداری بیت‌کوین منجبر به دسترسی دیگر ارزها به ارزش‌های بیشتر در مقابل بیت‌کوین و دلار امریکا نیز شده است، در این مورد میتوان به لایت‌کوین اشاره کرد که ارزش آن‌ها توانسته در مدت کوتاهی %۵۰ تا %۱۰۰ رشد داشته باشد.
اگرچه در مصاحبه با سی‌سی‌ان (CCN) یک تحلیل‌گر مسائل کریپتوکارنسی شناخته شده به نام بلیدینگ کریتو، گفته است که ارزش بیت‌کوین میتواند به ۱۸۵۰$ نیز برسد و این تحلیل می‌توان گفت یک احتمال بسیار قوی برای رسیدن به این قیمت است.

چرا ۱۸۵۰ دلار برای بیت‌کوین؟

اوایل این ماه تحلیل‌گر مسائل کریپتو در توییتر به این مسئله اشاره کرده بود که در پی نشکستن نقطه مقاومت ۴۲۰۰$ توسط بیت‌کوین می‌توان انتظار داشت که بیت‌کوین به ۲۴۰۰$ تا ۳۱۰۰$ میتواند دسترسی پیدا کند.
براساس گفته‌های این تحلیل‌گر در اواسط ۲۰۱۷ قیمت بیت‌کوین در محدوده ۲۴۰۰$ به مدت چند ماه باقی ماند قبل از اینکه به ۱۸۵۰$ دلار برسد و یک قیمت کف را مشخص کرد که به دنبال فورک بیتکوین کش صورت گرفته بود. بیت‌کوین نتوانتست که دوباره به ۲۴۵۰$ برگردد و در محدوده‌ی ۱۸۰۰$ دلار باقی ماند و چند قدم به عقب نیز برگشت در سال پیش، می‌توان گفت که پتانسیل رسیدن به ۲۴۵۰$ را در ماه‌های آتی نیز میتواند داشته باشد.

تحلیل‌گر سی‌سی‌ان نیز اضافه کرد که:

من معتقدم طبق چارتی که در ماه می ۲۰۱۷ میتوان دید بیت‌کوین در محدوده ۲۴۵۰$ به مدت چندماه ایستادگی داشت قبل از اینکه افتی به ۱۸۵۰$ داشته باشد که در دنباله فورک بیت‌کوین کش صورت گرفته بود، ولی دیگر نتوانستیم که به آن محدوده برگردیم. بنابراین من اعتقاد دارم که این محدوده نمی‌تواند زیاد دور از انتظار باشد و می‌توان گفت که عقلانی نیز است که به این ارزش دوباره دسترسی داشته باشد.

او همچنان اشاره کرد که به خاطر این تحلیل‌ها باید هنگام مبادلات احتیاط کافی را به خرج بدهند به این دلیل که بیتکوین نتوانسته بود که در لول حتی ۳۳۰۰$ مقاومتی به خرج بدهد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *