مجموعه زندگی

۹۴ درصد از زنان شاغل هالیوود قربانی بدرفتاری‌های جنسی شده‌اند

تحقیقات جدید منتشر شده از سوی مراکز معتبر نشان می دهند که ۹۴ درصد از زنان شاغل در هالیوود در دوران کاری شان مورد سوء استفاده و بدرفتاری جنسی قرار گرفته اند.

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از سینما، بعد از افشاشدن رسوایی های اخلاقی «هاروی واینشتاین» بود که موجی از اعتراضات در فضای مجازی با هشتگ موسوم به #MeToo به راه افتاد که همه ی افراد حاضر در هالیوود را به شکستن سکوت شان در برابر بدرفتاری های جنسی دعوت می کرد. موجی که چندی بعد پا از هالیوود فراتر نهاد و تبدیل به جنبشی همگانی شد. در طول این چهار ماه افشاگری های بسیاری در فضای مجازی منتشر شد و همانطور که مطلع شدید کارنامه ی هنرمندانی چون «کوین اسپیسی»، «مت لاور» و «لوئیس سی. کی» بسته شد و دیگر در دنیای سینما و تلویزیون از این افراد خبری نخواهد بود.

از سوی دیگر، افراد سرشناس دیگری چون «وودی آلن»، «جفری تامبر» و «تی. جی میلر» نیز موقعیت شغلی شان را تهدید شده می بینند. بنا به گزارشات موجود، بعد از افشا شدن رسوایی اخلاقی هاروی واینشتاین تا به این لحظه ۱۵۰ مرد هالیوودی متهم به بدرفتاری و سوءاستفاده های جنسی شده اند. پایگاه خبری USA Today در مطلب جدید خود گزارشی منتشر کرده که نشان می دهد ۹۴ درصد از زنان شاغل در هالیوود قربانی سوء استفاده های جنسی شده اند. چکیده ای از این گزارش را در زیر مشاهده می کنید:

رسانه ی USA Today با همکاری سازمان ملی پیشگیری از ترویج خشونت جنسی آمریکا و انجمن ملی حمایت از زنان بازیگر در سینما و تلویزیون ، در یک تحقیق جامع از ۸۴۳ زن شاغل در هالیوود که همگی جزو بازیگران، تهیه کنندگان، کارگردانان، تدوینگران و عوامل دیگر بودند ،درباره ی تجربه ی بدرفتاری جنسی سوال کرد. در پایان تحقیقات مشخص شد که ۹۴ درصد از زنان شاغل و فعال در هالیوود قربانی بدرفتاری های جنسی بوده اند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *