مجموعه زندگی

کتاب الکترونیک “رکود تورمی در ایران” نوشته فاطمه توکلی منتشر شد

کتاب رکود تورمی در ایران، نوشته فاطمه توکلی توسط بخش مجموعه زندگی دیجیتال با همکاری آربیتراژ، پایگاه تحلیلی اقتصاد منتشر شد.

از اواخر تابستان امسال، بخش جدیدی به نام علوم اقتصادی به سایت مجموعه زندگی به قلم فاطمه توکلی، کارشناس و پژوهشگر علوم اقتصادی، اضافه شد که آموزش مفاهیم علوم اقتصادی می‌پرداخت. پس از استقبال از این بخش تصمیم گرفته شد که با همکاری سایت مجموعه زندگی، یک سایت جداگانه با نام آربیتراژ برای آن ساخته شود. سایت نحلیلی آربیتراژ از پاییز ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز و هم‌کنون بیش از ۱۰۰ مقاله تحلیلی را منتشر کرده است. با همکاری بخش دیجیتال مجموعه زندگی، تصمیم گرفته شد تا مقاله های دنباله‌دار سایت آربیتراژ، به صورت یک کتاب الکترونیک منتشر شوند. اولین سری مقالاتی که در سایت مجموعه زندگی منتشر شدند، سری مقالات رکود تورمی در ایران بودند و حال تمامی مطالب آن حوضه به صورت یک کتاب الکترونیک آماده شده‌اند.

کتاب رکود تورمی در ایران، مجموعه‌ای از ۱۰ مقاله منتشر شده توسط آربیتراژ است که به بررسی و نقد سیاست‌های پولی، اعتباری و ارزی ایران پرداخته شده است. در کتاب رکود تورمی در خلال بررسی‌های انجام شده، مفاهیم پیش‌نیاز مرتبط مانند، تعریف رکود، رکود تورمی، قانونی شدن تورم، آثار مثبت و منفی تورم، دگردیسی بازار پول، منحنی تعمیم‌یافته فیلیپس و… هم به صورت کامل معرفی شده‌اند. این کتاب الکترونیک هم‌اکنون به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

برای دانلود و مطالعه کتاب رکود تورمی در ایران کلیک کنید

کتاب رکود تورمی در ایران، توسط مجموعه زندگی دیجیتال هم اکنون در سایت مجموعه زندگی در دسترس است و به زودی برای کتابخانه های الکترونیک معتبر ارسال خواهد شد. با به‌اشتراک گذاری این کتاب از ما حمایت کنید.

به موجب ماده ۵ قانون حمایت از مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب ۱۱/۱۰/۱۳۴۸، کلیه حقوق این کتاب برای مجموعه زندگی محفوظ می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی حق‌استفاده، کپی برداری (کل یا قسمتی از متن) و ویرایش آن را بدون اجازه کتبی از نویسنده و ناشر ندارد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *