مجموعه زندگی

پیش‌نمایش فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) یک فیلم به کارگردانی مارتین مک‌دونا است. از بازیگران آن می‌توان به فرانسیس مک‌دورمند، وودی هارلسون، سم راکول، جان هاکس، پیتر دینکلیج، ابی کورنیش و لوکاس هجز اشاره کرد. در ادامه با پیش‌نمایش اختصاصی این فیلم در سایت مجموعه زندگی همراه باشید.

بیلبورد کنار جاده یک ویژگی نمادین از چشم انداز امریکا است. با گرافیک جذاب نشان داده شده است و در مورد استقبال مسافران، ارائه قهوه داغ، غذای راحت و تخت گرم، و یا وعده های خداحافظی به کسانی که از راه دور، میایند و اغلب روی آن ها نوشته منتظر برگشت شما هستیم. این احساس گرم و دلپذیر در سه بیلبورد خارج از ابین در میسوری یافت نمیشود و بیشتر شبیه احساس درماندگی بعد از دست دادن رفاه و آسایش است. همچنین حال و هوای عکس های Walker Evans را به شما میدهد<Walker Evans اغلب عکس های او سبک دارک داشت> همراه با صدای شگفت انگیز از رنه فلویمگ آواز شعر ایرلندی “آخرین رز از تابستان”، توماس مور، به یک لحظه سلتیک سنتی ماندگار تبدیل شده است، و تصویر Mildred Hayes که نشان دهنده ی سختی ها و بدی هایی است که او از دنیایش دریافت میکند.

بعد از اثر هفت دیوانه McDonagh که یک اثر باهوش ولی با ریتم کند بود او این بار یک اثر قدرتمند و یکی از بهترین کار های اوست و او خودش را برای جایزه های متعدد نیز اماده کرده است. این اثر که یک درام غم انگیز و غرورآفرینانه است . با صفاتی مانند خشم شکسپیر، محاسبه قبر و رستگاری ناقص، که با ابعاد حماسی یک کلاسیک غربی همخوانی دارد. Fox Searchlight یک اثر بسیار گیرا در دست دارد هرچند اگر این اثر برای تصویر اصلی در نظر نگرفته باشند و قدر او را ندانند. داستان فیلم از جای شروع میشود که دختر میلدر هفت ماه پیش مورد تجاوز و سپس کشته شد ولی چند ماه است که میگذر و هنوز خبری از دستگیری او نشده است ؛ میلدر تقصیر کار این موضوع را پلیس میداند به همین دلیل ۳ بیلبورد را اجاره میکند و روی آنها با حروف بزرگی جملاتی مانند< کشته شده هنگام تجاوز ، هنوز کسی دستگیر نشده ، چطور شده ، رئیس پلیسWilloughby ؟ > Willoughby که سعی در آرام کردن میلدر دارد برای او میگوید که مدارک کافی وجود ندارد و در دستگیر قاتل ناتوان است ، و در این مورد نیز نمی تواند میلدرد را متقاعد کند.

Willoughby که به او میگوید که سرطان او در مرحله اخر است ولی میلدر پا پس نمیکشد. پسر او رابی که سعی در کنار امدن با این اتفاق دراد نیز تهدید میشود که باید به گروه دلسوزی بپیوندد و همسر سابق او که نیز پلیس بوده و اکنون با پنه لوپه زندگی می کند اینکار او را مورد سرزنش قرار میدهد. میلدر هاوس که یکی از مهم ترین نقش هایی است که مک‌دوناک نوشته است و باید پرسید که نقش آن چیست. این کارکتر به طور منحصر به فردی برای مکدورمند نوشته شده است که او را به زندگی با خشم تلخ به ارزش تراژدی یونانی رقم میزند اما همچنین با وجدان اخلاقی سوزانده شده او که به دلیل تصمیمات نادرستی که او داشته است هنوز خوبی در او وجود دارد . او به سختی صحبت می کند، بی اعتنایی و بی ادبانه در رفتار او با کتاب مقدس و امتناع از عقب نشینی، او یک قهرمان بسیار ناقص است، یک زن بی رحم، زن انعطاف پذیر است که در هنگام مواجه شدن سریع باز گمراه می شود.

این مقاله توسط رسانه هالیوود ریپورتر نگارش شده و به صورت اختصاصی توسط امیر فولادی برای سایت مجموعه زندگی ترجمه شده است.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *