مجموعه زندگی

پیش‌نمایش فیلم The Disaster Artist – هنرمند فاجعه

اولین مقالات مربوط به فیلم سینمایی The Disaster Artist با بازی جیمز فرانکو در رسانه هالیوود ریپورتر منتشر شد و حال می‌توانید در سایت مجموعه زندگی این مقاله ترجمه شده را مطالعه کنید.

برای مردی که سررشته ای خاص ندارد و لحجه ی عجیبی نیز دارد کارگردانی و بازیگری و پشتیبانی مالی فیلمی کار عجیب است. این مرد تامی وایزو نام دارد او در سال ۲۰۰۳ فیلمی به نام The Room ساخت و خود نیز بازیگری کرد که در ۲ هفته نمایش در لس آنجلس تنها ۱۲۰۰ $ سود داشت. این به تنهایی میتواند پایان یک حرفه ی کاری باشد. با خرج ۶ میلیون دلاری این فیلم و فروش ناموفق این فیلم در ۲۰۰۳ منتقدان این اثر وایزو رو بدترین فیلم ساخته شده نامیدن و او را اد وود قرن جدید نامیدن < اد وود هم سازنده ی فیلم هایی این چنینی بود> . از آن موقع این موضوع فراگیر شده و افرادی و اثر هایی نیز ساخته شده و حالا جیمز فرانکو نیز کارگردانی این اثر بازسازی شده را به عهده گرفته و در برنامه ی sxsw به آن اشاره کرد.

در The Disaster Artist برادر جیمز فرانکو یعنی دیو فرانکو نیز بازی میکند و بازیگرانی مانند Seth Rogen, Alison Brie, Josh Hutcherson, Melanie Griffith and Sharon Stone در این فیلم نیز حضور دارند و ۲۱ دسامبر ۲۰۱۷ تاریخ انتشار این فیلم است. با اینکه این فیلم صحنه های زیادی شبیه فیلم اصلی دارد ولی این فیلم از نگاه یکی از شخصیت های فیلم ساخته شده است یعنی گرگ سسترو او در فیلم یک بازیگر خجالتی است که یک رابطه با بازیگری خیلی عجیب است به نام وایزو دارد را بازگو میکند که در یک ورکشاپ در سن فرانسیسکو توسط Griffith اداره میشود. با موهای بلند و تیره و پوشیدن کمربند های متعدد ، وایزو که جیمز فرانکو این نقش را بازی میکند سعی دارد لحجه ای که بیشتر شبیه اروپای شرقی است را تبدیل به لحجه ای از نیوارلانز کند.

او (فرانکو در نقش وایزو) که سیترو در زیر پر و بال خود میگیرد و او را به آپارتمان خود میبرد و به او کمک میکند در حالی که سسترو برای خودش یک مدیر جدید و یک دوست دختر و پیدا میکند و وایزو از این حرکت ناراضی میشود و سعی میکند خودش کار های خودش را انجام بدهد و شروع به ساختن و بازیگری فیلم اتاق (The Room) میکند. نویسنده های این فیلم یعنی Scott Neustadter و Michael H. Weber پشت فیلم هایی همچون ۵۰۰ Days of Summer و The Fault in Our Stars بوده‌اند.

این مقاله برای اولین بار در سایت هالیوود ریپورتر منتشر و به صورت اختصاصی توسط امیر فولادی برای مجموعه زندگی ترجمه شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *