مجموعه زندگی

پیش‌نمایش فیلم Just Getting Started – تازه شروع شده

مورگان فریمن دوست داشتنی اینبار در یک فیلم جدید به نام تازه شروع شده – Just Getting Started به روی صحنه می‌رود. در ادامه این مقاله با مجموعه زندگی همراه باشید.
یک فیلمی که به نمایش کنفراس خبرنگاران و مدیا در نیامده و خیلی از خصوصیات این فیلم هنوز نامعلوم است و ممکن یک فیلم خیلی خوب و دیدنی درآید. Just Getting Started – تازه شروع شده ، این فیلم به نویسندگی و کارگردانی ران شلتون انجام شده ، کارگردانی که نزدیک یک دهه فعالیت اسم او زیاد به گوش خیلیا نخورده است ، او کارگردانی فیلم هایی نظیر Bull Durham, White Men Can’t Jump and Tin Cup نیز بوده است. این فیلم میشه گقت کمدی متمایز تری نسبت به بقیه فیلم های ساخت او دارد ولی میشه گفت بازیگرانی که برنده ی اسکار شده اند امیدی تازه به این کارگردان بازگردانده اند ؛ بازیگرانی مثل مورگان فری من و تامی لی جونز.

کمپانی براد گرین ؛ که کمپانی پشت این فیلم است نمایش این فیلم را به عنوان یک فیلم زمان تعطیلات مشخص کرده و مخصوصا افراد مسن را مخاطب الویت قرار داده است. بیشتر فیلم در نیومکزیکو فیلم برداری شده جز چند صحنه که در کالیفرنیا فیلم برداری شده است. دوک < فریمن> در این فیلم نقش یک مرد جذاب برای زن ها و یک کله گنده که در برنامه محافظت از شاهدین است رو بازی میکنه و بقیه دوستان او میشه گفت نقش پادو او را بازی میکنند، در مقابل لئو <جونز> از راه میرسه و او را به چالش میکشد. دوک که در این نقش توسط رئیس پیشین خود که تبهکار است. به وسیله پسر او تهدید میشود. رئیس او جین سی مور که دوک را در تلویزیون میبیند پسر خود را برای شکار دوک میفرستد که بتواند او را از شهادتی که علیه او میدهد منصرف کند.

یک مشکل بزرگ این فیلم این است که شخصیت اصلی فیلم یکم زیادی شاد به نظر میرسه و خطراتی که برای او هست زیاد حس نمیشود < او در برنامه حفاظت شاهدین است > در یک صحنه که مار در کیف گلف است یک شوک و حرکتی از شخصیت نشان داده میشود ولی در ادامه فیلم چیز زیادی نمیبینیم. در این فیلم کمدی خوبی به نمایش در میاد که در آن فریمن میتونه یکم حوصله سر بر باشد برای وسوسه ی زن ها در فیلم در حالی که جونز به خوبی از عهده ی این کار برمیاد بدون اینکه زحمت زیادی بکشد. جونز همکاری هایی قبلا با کارگردان این اثر نیز داشته که در بازی او تاثیر گذار است. فریمن میشه گفت در این فیلم به او واقعا خوش میگذرد بعد از تمام فیلم هایی که بازی کرده است.

در ادامه فیلم یک خطا این دو شخصیت <فریمن و جونز> انجام میدهند و آن دست کم گرفتن زنی به رن روسو است. ۳ شخصیت دیگر زن در این فیلم با بازیگری های الیزابت اشلی و شرلی لی و گلن هدلی انجام شده این ۳ بازیگر در این فیلم به دنبال دوک هستند که بتوانند او را برای خود کنند. Just Getting Started – تازه شروع شده میشه گفت اثری متفاوت است و احترام خود را تا حدی بدست آورده است ولی باعث میشه منتظر فیلم بهتری از شلتون باشیم.

همچنین بخوانید: 

نقد و بررسی فیلم Justice League – لیگ عدالت

نقد و بررسی فیلم مادر! (Mother!)

 

این مقاله توسط نویسنده رسانه Hollywood Reporter نگارش شده و توسط امیرفولادی به صورت اختصاصی برای سایت مجموعه زندگی ترجمه شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *