مجموعه زندگی

معرفی کتاب چگونه همه‌چیز باشیم

وقتی بزرگ شدی دوست دارید چه کار شوی؟ این یک سوال آشناست و وقتی بچه بودیم، از ما پرسیده شده. این سوال به نظر میرسه که برای یک شخص بی خطر باشد ولی میتواند به طور ناخودآگاه ذهن شما را درگیر کند و شما دائم در ذهنتان این موضوع شکل میگیرد که باید یک شغل , یک علاقه , یک چیزی به خصوص باشد ولی بدانید که اینطور نیست. در ادامه با معرفی کتاب چگونه همه‌چیز باشیم اثر امیلی وپنیک در سایت مجموعه زندگی همراه باشید.

داشتن علایق متفاوت، برنامه ها و پروژه های متفاوت، کنجکاوی ها باعث نمی‌شود که شما نتوانید یک فرد موفق در یک زمینه یا زمینه های متفاوت باشید. داشتن کنجکاوی زیاد و تمام نشدنی باعث نمیشود که یک آدم عحیب و دیوانه شوید . این ویژگی در افرادی با پتانسیل های متعدد دیده میشود، این افراد که خلاقیت و علایق متفاوتی را دنبال میکنند میتوانند از این ویژگی منحصر به فرد خود استفاده کنند. کتاب “چگونه همه‌چیز باشیم ” که بیشتر سعی دارد علایق شما را یادآوری کند و مهارت هایی که ممکن است برای شما به درد بخورد را به شما گوشزد میکند. در سخنرانی تد، امیلی وپنیک اشاره میکند که نباید ده هزار ساعت را در یک رشته به خصوص صرف کرد تا بتوانیم در یک چیز خوب باشیم وقتی که میتوانیم در خیلی رشته ها به صورت همزمان خوب عمل کنیم. این کتاب یک چارچوب خوب برای اینکار برای شما مهیا کرده است.

در این کتاب شما این موضوعات را پیدا خواهید کرد:

  • چطور داشتن پتانسیل متعدد برای کارهای متفاوت یک ویژگی است به خصوص در بازار نامطمئن امروزی
  • چطور از این استعداد ها و علایق متفاوتی که دارید کسب درآمد کنید
  • چطور بر روی پروژه و برنامه های متفاوت در یک زمان تمرکز کنید
  • چطور با مسائلی و ترس هایی ازجمله اینکه شاید در کارم عالی نشوم یا علاقه خودم را نسبت به یک موضوع خاص که قبلا دوست داشته ام از دست دادم، روبرو شوید
  • و چطور کارهای خود را برای دیگران توضیح بدهید و آنها را آگاه تر کنید

 

فراتر از آنچه هستید بروید، کتاب چگونه همه‌چیز باشیم (How to Be Everything) به شما آموزش میدهد چگونه یک زندگی را طراحی کنید، در هر سن یا هر مرحله ای از شغلتان که هستید میتوانید خود کاملتان را بیابید و چیزی را پیدا کنید که همیشه عاشقش بوده اید. به پایان معرفی کتاب چگونه همه‌چیز باشیم رسیدیم، برای مطالعه معرفی کتاب‌های بیشتر وارد صفحه معرفی کتاب سایت مجموعه زندگی شوید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “معرفی کتاب چگونه همه‌چیز باشیم

با سلام
تشکر بابت معرفی کتاب
ببخشید لینک دانلودی از این کتاب دارید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *