مجموعه زندگی

معرفی کتاب سال اول رخداد اول

داستان کتاب در سال نو شروع می‌شود. یک بیماری سر می‌رسد و به سرعت منتشر می‌شود.ترس حتی سریع تر بین مردم فراگیر می‌شود و تمام چیز هایی که مردم را سربلند می‌کرد از بین رفته است. با قطع برق و از بین رفتن قانون ها و دولت و همچنین نابودی نصف مردم جهان اوضاع بدتر شده است. در ادامه با معرفی کتاب سال اول رخداد اول نوشته نورا رابرت در سایت مجموعه زندگی همراه باشید.

جایی که قبلا قانون بر آن حکمرانی می‌کرد حالا هرج و مرج جای گرفته است. حالا که دانش و تکنولوژی بی استفاده و به عقب برگشته است. جادو روی کار می‌آید، بعضی از آنها خوب هستند مانند جادویی که لانا بینگ هام آن را در زیرسقف خانه‌اش با کسی که دوستش دارد به اشتراک میگذارد، مکس، بعضی از جادو‌ها شر هستند ومی‌تواند هرجا نفوذ کند، زیر کانال‌های رودخانه یا حتی در رودخانه‌هایی که دوستشان دارید. در حالی که صحبت حول این بیماری پراکنده تر میشود، در می‌یابند که هیچکس در مقابل این بیماری مصون نیست حتی مسئولینی که در خیابان های ویران گشت زنی می‌کنند و روی هیچکس نمی‌شود حساب باز کرد جز یکدیگر، لانا و مکس تلاش خود را برای خارج شدن از نیویورک ویران شده می‌کنند، در همان موقعی که بقیه مسافران سعی میکنند به غرب بروند تا به یک مرز جدید برسند، چاک یک نابغه تکنولوژی سعی می‌کند راه خودش را در این دنیای آفلاین نیز پیدا کند. آرلیس یک خبرنگار که مخاطبین خودش را از دست داده ولی هنوز از قلم خود استفاده می‌کند که حقایق را ضبط کند.فرِد، همکار جوان تر او یک قابلیتی را در خود رشد میدهد، قابلیتی که باعث می‌شود او خوشبینانه به این قضایا نگاه کند، شهری که باعث زیاد شدن غم میشود.
ریچل و جوناه، یک دکتر کاردان و یک متخصص کی سعی می‌کند جان یک مادر و سه نوزادش را در امان نگه دارند.
در دنیایی که همه بازمانده اند، نمی‌داند با فرد بعدی که ملاقات می‌کنند ممکن است یک ناجی یا یک وحشی باشد. هیچکدام از آنها نمی‌دانند به کجا میروند یا چرا ولی یک هدف منتظر آنهاست که زندگی آنها و کسانی که مانده‌اند را تغییر می‌دهد. پایان شب سیه، سپید است.

به پایان معرفی کتاب سال اول رخداد اول (Year One: Chronicles of the One) رسیدیم ، برای مطالعه معرفی کتاب‌های بیشتر وارد صفحه معرفی کتاب سایت مجموعه زندگی شوید.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *