مجموعه زندگی

معرفی کتاب ترفند‍‌های خوشبختی: ۳۰۰ راه برای خوشحال بودن و خوشحال ماندن

خوشحالی، شاید خیلی وقت‌ها برای خوشحال بودن تقلا کردیم ولی نتونستیم آن را بدست بیاوریم. در ادامه با معرفی کتاب ترفند‍‌های خوشبختی نوشته آدامز مدیا در سایت مجموعه زندگی همراه باشید.

شاید اگر کتابی بود که می‌توانست به شما کمک شایانی کند خیلی از مسائل برطرف می‌شد، خوشبختانه کتابی در این زمینه وجود دارد. کتاب «ترفند‍‌های خوشبختی: ۳۰۰ راه برای خوشحال بودن و خوشحال ماندن» یکی از آن کتاب‌هاست. این کتاب شما را به افکار مثبت و درست اندیشیدن سوق می‌دهد، می‌تواند شما را به یک انسان با طرز تفکر بهتر تبدیل کند و روش هایی که در آن وجود دارد خلق خوی شما را به کلی عوض می‌کند. در این کتاب شما ۳۰۰ روش ساده و سریع برای خوشحال ماندن در تمام جنبه‌های زندگی را پیدا‌ می‌کنید در زمینه‌هایی از جمله روابط با دیگران‌، در محیط کار و شغلی که اختیار کردید. در این کتاب این روش‌ها به شما کمک شایانی می‌کنند، چون بسیاری افراد قادر به یافتن برنامه و یا روش‌هایی برای این کار ندارند و در نتیجه نمی‌توانند به خوشحالی و رضایت‌مندی که در ذهن دارند دست پیدا کنند. در کتاب «ترفند‍‌های خوشبختی: ۳۰۰ راه برای خوشحال بودن و خوشحال ماندن» شما به یک برنامه منسجم برای رسیدن به بهترین پتانسیل زندگی شخصیتون میرسید. با این کتاب شما می‌توانید در سخت‌ترین مراحل زندگیتان با روش‌هایی ساده روبرو شوید، فراموش نکنید که تمرین کردن این روش باعث تغییر در شیوه‌ و استایل زندگی شما می‌شود و این به شما بستگی دارد که آیا خواهان یک تغییر برای ادامه زندگی هستید یا خیر.
نویسنده‌ی این کتاب آدامز مدیا، با روش‌هایی بامزه و خنده‌دار همچنین گیرا توانسته است مشکل خیلی از جوانان را برای زندگی با نشاط حل کند. همانطور که می‌دانید قشر جوان قشری آسیب‌پذیر و لطیف است که می‌تواند با کوچکترین مسائل به افسردگی کشیده شوند، آدامز مدیا توانست با انتشار این کتاب نظر منتقدین را به خودش جلب کند، کتابی که برای اکثر آدم ها می‌‌تواند یک وسیله‌ی سودمند و به درد بخور باشد.

به پایان معرفی کتاب ترفند‌های خوشبختی (Happiness Hacks) رسیدیم، برای مطالعه معرفی کتاب‌های بیشتر وارد صفحه معرفی کتاب سایت مجموعه زندگی شوید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “معرفی کتاب ترفند‍‌های خوشبختی: ۳۰۰ راه برای خوشحال بودن و خوشحال ماندن

خواهشا فایل این کتاب ها رو اضافه کنید با تشکر

سلام به شما
بله حتما به زودی فایل اصلی تمامی کتاب‌های معرفی شده در سایت منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • معرفی کتاب
  • معرفی کتاب ترفند‍‌های خوشبختی: ۳۰۰ راه برای خوشحال بودن و خوشحال ماندن