مجموعه زندگی

معرفی کامل کتاب مردی به نام اُوه

بخش معرفی کتاب سایت مجموعه زندگی راه‌اندازی شد و در این بخش هر روز مطرح ترین کتاب های ایران و جهان را معرفی خواهیم کرد. اولین معرفی کتاب مربوط به رمان مردی به نام اُوه است. با ما همراه باشید.

رمان مردی به نام اُوه اثری از فردریک بکمن، وبلاگ‌ نویس سوئدی است که در مدت کوتاهی توانست در میان پر‌فروش ترین رمان های جهان قرار گیرد و درمیان نام های بزرگ برای خود جای باز کند. این رمان تا کنون به بیش از سی زبان زنده دنیا ترجمه شده است. نکته جالب توجه این است که فقط علاقمندان رمان از این کتاب استقبال نکردند بلکه منتقدان سرسخت ادبی نیز در زمره طرفداران این رمان قرار گرفته بودند و از آن به عنوان یکی از خواندنی ترین آثار رمان چند سال اخیر نام برده بودند.

داستان کتاب مردی به نام اُوه

مردی به نام اُوه داستان پیرمردی سرسخت و کم حرف است که بسیار سنتی می‌باشد و معتقد است که همه چیز باید سرجایش باشد. او نسبت به تکنولوژی موضع مخالف دارد و اعتقاد دارد احمق ها به رایانه اعتماد می‌کنند.او سال‌ها با این افکار زندگی کرده اما اکنون حس میکند حالا حس میکند به آخر راه رسیده تا اینکه یک روز صبح زوجی ایرانی با ماشین به صندوق پستی خانه اش می‌کوبند و ماجرا شروع می‌شود.

قسمت هایی از کتاب:

«این روزها مردم فقط کامپیوتر دارند و دستگاه اسپرسو. جامعه‌ای که در آن هیچکس نمی‌تواند به طریقی منطقی با دست بنویسد و قهوه دم کند، به کجا می‌رود؟ به کجا؟ اصلاً به کجا می‌رویم اگر هر کس اتومبیلش را هرجا که عشقش می‌کشد، پارک کند؟ و به کجا می‌رویم اگر مردم یک روز دیگر سر کار نروند، تنها به این دلیل که خودشان را کشته‌اند؟»

مشخصات کتاب مردی به نام اُوه

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: نشر نون – تاریخ نشر: 
  • نویسنده: فردریک بکمن
  • مترجم: فرناز تیمورازف
  • تعداد صفحات : ۳۹۲ صفحه

برای خرید نسخه الکترونیک این کتاب می‌توانید از کتابخانه فیدیبو استفاده کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *