مجموعه زندگی

مجله سوگنو این هفته با یک روز تاخیر منتشر می‌شود

مجله سینمایی سوگنو، شماره ششم، به جای جمعه، فردا در سایت منتشر خواهد شد.

مجله نقد فیلم سوگنو که تا کنون ۵ شماره از آن منتشر شده است، با یک روز تاخیر به دلیل تداخل با ویژه‌برنامه «تا اسکار ۲۰۱۸» منتشر خواهد شد. این دو هفته‌نامه، جمعه‌ها در سایت مجموعه زندگی منتشر می‌شود اما جمعه، هفته سوم بهمن ماه ۱۳۹۶، شماره ششم با یک روز تاخیر شنبه منتشر خواهد شد. برای دانلود و مشاهده همه شماره‌های این مجله اینجا کلیک کنید.  همچنین در ادامه می‌تواند کاور شماره ششم این مجله را که مربوط به فیلم Lady Bird است، تماشا کنید.

سوگنو یک پایگاه تحلیلی سینما است که از مهرماه ۱۳۹۶ فعالیت خود را در حوضه نقد فیلم و سریال شروع کرده و هر دو هفته ‌یک‌بار نقدها و سایر مقالات تحلیلی سایت را در قالب یک مجله الکترونیک منتشر می‌کند. این دو‌هفته نامه الکترونیک اولین شماره خود را در هفته اول آذر ۱۳۹۶ در سایت مجموعه زندگی و کتابخانه‌های الکترونیک منتشر می‌کند.  در شماره ششم مجله سوگنو می‌توانید نقد فیلم‌های لیدی برد، سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری، پروفسور مارستون و زنان شگفت‌انگیز را مطالعه کرده و همچنین پیش‌نمایش فیلم لیگ عدالت را نیز مطالعه کنید. نگارش سه نقد اول برعهده رضا توکلی و تهیه و ترجمه پیش‌نمایش بر عهده امیر فولادی می‌باشد.

سایت سینمایی سوگنو یکی از سایت های زیرشاخه گروه مجموعه زندگی است که به صورت اختصاصی بر روی مقالات تحلیلی سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند و حال پس از گذشت چندماه از فعالیت، قصد دارد مقالات خود را علاوه بر سایت، به صورت یک مجله الکترونیک ارایه دهد. این مجله سینمایی را می‌توانید هر جمعه در سایت مجموعه زندگی به صورت رایگان دانلود کنید. همچنین علاوه بر سایت مجموعه زندگی، مجله سوگنو در کتابخانه های الکترونیک معتبر کشور هم منتشر خواهد شد. دانلود مجله سوگنو در سایت کتاب سبز

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *