مجموعه زندگی

به لیگ‌برتر فوتبال ایران در بازی FIFA 19 رای دهید

رای گیری انتخاب لیگ های فوتبالی که در سری بازی FIFA تا کنون وجود نداشته‌اند در سایت FIFPlay شروع شد.

به گزارش سایت مجموعه زندگی به نقل از سایت FIFPlay، رای‌گیری برای انتخاب لیگ های محبوبی که در سری بازی FIFA شرکت EA Sport حضور ندارد، طبق روند هر ساله شروع شد. این نظرسنجی ها که تاکنون موفقیت آمیز بوده‌اند، تنها راه ارسال درخواست برای قراردادن لیگ فوتبال یک کشور درون بازی محبوب FIFA است. حال در رای‌گیری جدید این شرکت در سایت FIFPlay لیگ های جدید وارد نظرسنجی شده‌اند که هم اکنون می‌توانید به لیگ‌برتر فوتبال ایران رای دهید. تا کنون لیگ کشور قزاقستان و جمهوری چک در رده های اول و دوم با ۴۸ و ۴۶ هزار قرار دارند. در رده سوم به لیگ فوتبال ایران می‌رسیم که تا ۳۴ هزار رای قرار دارد و حال شما کاربران می‌توانید از طریق لینک زیر به لیگ فوتبال ایران برای قرارگیری در FIFA 19 رای دهید.

برای رای دادن به لیگ فوتبال ایران در بازی FIFA 19 کلیک کنید

نکته جالب این است که تیم ملی فوتبال ایران که دو سال پیاپی است که به معتبر ترین جام فوتبال یعنی جام‌جهانی می‌رسد و تیم اول قاره آسیا است، هنوز در بازی وجود ندارد و بازیکنان نمی‌توانند با تیم ملی ایران بازی کنند اما شاید با همین رای گیری‌ها بتوان امید داشت که حداقل کشور ایران به بازی اضافه شود. نتایج دقیق این نظرسنجی تا کنون به شرح زیر است:

طبق روند هر ساله در مهرماه سال آینده باید منتظر نسخه جدید بازی FIFA یعنی FIFA 19 باشیم و امید است که با رای بالا و رسیدن به رتبه اول، لیگ فوتبال ایران و یا حداقل تیم ملی فوتبال ایران به بازی اضافه شود. لطفا با به اشتراک گذاری این لینک در شبکه های اجتماعی، دوستان و آشنایان خود را به رای دادن تشویق کنید. برای رای دادن نیازی به تایید ایمیل نیست و تنها باید با یک آی‌پی به سایت رفته و بر روی ثبت رای کلیک کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *