مجموعه زندگی

فاکس ساخت فصل ششم فرار از زندان (Prison Break) را تایید کرد

ساخت فصل ششم سریال محبوب فرار از زندان به صورت رسمی توسط فاکس تایید شد.

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از سینما، ایده های فصل ششم سریال «فرار از زندان» از سوی استودیوی «فاکس» مهر تائید خوردند. بعد از سپری شدن مدت زمانی از اتمام فصل پنجم، گمانه زنی هایی از سوی کاربران فضای مجازی در رابطه با احتمال بازگشت سریال برای فصل ششم به راه افتاده بود. بعد از آن که بازیگر نقش مایکل اسکافیلد یعنی «ونت ورث میلر» از طرح های خود درباره ی فصل ششم رونمایی کرد، نوبت به بازیگر نقش لینکولن باروز یعنی «دامنیک پرسل» رسید که در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام اعلام کرده بود فصل ششمی در کار است و حال نوبت به منبع موثق این خبر رسید که مرجعی جز استودیوی «FOX» نیست. این استودیو در جدیدترین بیانیه ی خود به طور رسمی بازگشت سریال برای فصلی جدید را اعلام نمود.

«مایکل تورن»، رئیس کارگروه تولید محتوای شبکه فاکس در کنفرانس خبری «منتقدان تلویزیون» اعلام کرد که فصل ششم قطعاً تولید می شود ولی آنگونه که مخاطبان تاکنون به سریال عادت کرده اند نخواهد بود و به نظر می رسد شاهد ساختارشکنی هایی در چارچوب سریال خواهیم بود. این شخص در صحبت های خود از عبارت «ساختاری جدید» استفاده کرده است که هنوز جزئیات آن افشا نشده است. این شخص در حرف های خود بسیار هیجان زده بود و اعلام کرد که این ساختار جدیدی که برای ادامه ی سریال در نظر دارند هنوز در مراحل ایده پردازی اولیه قرار دارد.

هواداران سریال بعد از به اتمام رسیدن آن در فصل چهارم، هشت سال منتظر ماندند تا بار دیگر مایکل و دار و دسته اش را ملاقات کنند. سالی که گذشت شاهد پخش پنجمین فصل از این سریال بودیم. فصلی که به نوعی خاطرات بسیاری از مردم را زنده نمود. هنوز مشخص نیست که بازیگران جدیدی به سریال اضافه می شوند یا خیر ولی به گزارش پایگاه خبری «EW»، بازیگرانی که تاکنون در سریال حضور داشته اند در ادامه نیز حضور خواهند داشت. تنها مسئله ای که ممکن است هواداران را کمی ناراحت نماید احتمال حضور نداشتن «رابرت نپر»، بازیگر نقش «تی بگ» در سریال است. این شخص به تازگی در ادامه ی موج افشاگری های هالیوود متهم به بدرفتاری های جنسی از سوی چندتن شده است که هنوز صحت این مسئله برای سران فاکس تائید نشده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *