مجموعه زندگی

تعداد نصب اپلیکیشن YouTube Go از ۱۰ میلیون دانلود گذشت

زمان زیادی از عرضه‌ی نسخه‌ی سبک اپ یوتیوب روی سیستم عامل موبایل گوگل نمی‌گذرد. حتی پس از اینکه نسخه‌ی نهایی YouTube Go روی فروشگاه گوگل پلی استور عرضه شد،

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از دیجی‌کالا، این اپ در تمام کشورها در دسترس و قابل دانلود نبود و هنوز هم نمی‌توان آن را در بیشتر کشورها دانلود کرد.

YouTube Go به افراد این امکان را می‌دهد تا به هنگام دیدن یوتیوب در مصرف داده‌ی خود صرفه جویی کنند.

با این حال، این اپ بیش از ۱۰ میلیون بار انلود شده است. تعداد دانلود این اپ اخیرا به این مقدار رسیده است و اگر زمان عرضه‌ی آن و کشورهای معدودی که در آن عرضه شده است را در نظر بگیریم، می‌توانیم بگوییم که YouTube Go موفقیت بزرگی داشته است.

اپ YouTube Go به افرادی که اینترنت‌های خوبی ندارند اجازه می‌دهد ویدیوها را راحت‌تر تماشا و حتی آن‌ها را دانلود کنند. می‌توان حتی ویدیوهای دانلود شده را به اشتراک گذاشت و به گوشی‌های دیگر افرادی فرستاد که YouTube Go دارند؛ آن هم بدون نیاز به داده‌ی موبایل و فقط با وای-فای.

حتی قابلیتی در اپ YouTube Go وجود دارد که به افراد اجازه می‌دهد میزان داده‌ای که حاضرند برای دیدن ویدیو مصرف کنند را تنظیم کنند. اساسا YouTube Go به افراد این امکان را می‌دهد تا به هنگام دیدن یوتیوب در مصرف داده‌ی خود صرفه جویی کنند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *