مجموعه زندگی

ترجمه اختصاصی کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده در مجموعه زندگی

آخرین کتاب مجموعه هری پاتر به نام هری پاتر و فرزند نفرین شده از آخرهفته به صورت هفتگی به صورت اختصاصی در سایت مجموعه زندگی منتشر خواهد شد.

آخرین کتاب جی.کی رولینگ خالق مجموعه کتاب‌های هری پاتر، یعنی هری پاتر و فرزند نفرین شده قرار است به صورت اختصاصی توسط امیر فولادی برای سایت مجموعه زندگی ترجمه و منتشر شود. این نسخه از کتاب که مربوط به نمایشنامه آن است، از چهارشنبه در سایت منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند هر هفته حدود ۴ بخش از این کتاب را به صورت رایگان در سایت مطالعه کنند. همچنین برای سهولت بیشتر کاربران در مطالعه، نسخه PDF هر قسمت هم به صورت جداگانه منتشر خواهد شد که در صورت نیاز می‌توانید بر روی موبایل و تبلت خود هم این کتاب را مطالعه کنید.

کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده ادامه‌ای بر مجموعه هری پاتر است و درست از جایی شروع می‌شود که کتاب و فیلم آن در قسمت هفتم به پایان رسید. این نمایشنامه هیجان انگیز توسط سایت مجموعه زندگی در حال ترجمه بوده و قرار است به صورت هفتگی در سایت منتشر شود. چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ اولین قسمت از این کتاب بر روی سایت به همراه فایل PDF آن منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که تمامی بخش‌های ترجمه شده در صفحه اختصاصی سایت به آدرس LifeCollection.ir/HPCC (به زودی) قرار می‌گیرد و شما می‌توانید هر هفته به این صفحه مراجعه کرده و قسمت موردنظر خود را مطالعه یا نسخه کتابی آن را دانلود کنید. بعد از اتمام تمامی قسمت‌ها یک کتاب تحت عنوان نام اصلی یعنی هری پاتر و فرزند نفرین شده (نویسنده: جی‌کی رولینگ / مترجم: امیر فولادی) به صورت رایگان در سایت مجموعه زندگی و کتابخانه‌های الکترونیک معتبر منتشر خواهد و می‌توانید به صورت کامل به این مجموعه دسترسی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خبرهای تکمیلی علاوه بر دنبال کردن سایت می‌توانید عضو کانال تلگرام مجموعه زندگی شوید. برای عضویت کلیک کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *