مجموعه زندگی

بوناچیچ: تا یک ماه آینده تیم قدرتمندی می‌شویم/ تراکتور برادر بزرگ‌مان است

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز می‌گوید تیمش انتظار بازی سنگین در برابر تراکتورسازی دارد.

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از ایسنا، لوکا بوناچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز،‌ اظهار کرد: هر دو تیم از تیم‌های خوب لیگ هستند و در جایگاه واقعی خودشان نیستند اما به هر حال باید بپذیریم تراکتورسازی تیم بزرگی است و ما فردا برابر تیم بزرگی باید بازی کنیم. ما بیرون از زمین فوتبال با هم برادریم اما فردا احترام این برادری را در زمین نگه نمی‌داریم.

او در ادامه افزود: درست است که تراکتورسازی در سه بازی اخیر نتایج مطلوبی نگرفته اما ما به این مسائل کاری نداریم و به آنها نگاه نمی‌کنیم و در انتظار یک بازی سنگین هستیم و مطمئنا با انگیزه به میدان می‌رویم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: تا حدودی توانسته‌ایم تیم را منسجم‌تر کنیم و هفته گذشته موفق شدیم در مشهد به برتری برسیم. امیدوارم روز به روز هماهنگی ما بیش‌تر شود.

وی درباره غایبان تیمش برای شهرآورد تبریز، گفت: فرناندو دخوسوز را به علت مصدومیت در درون دروازه نداریم و دو بازیکن‌مان مصدومیت جزیی دارند و هنوز به آمادگی ۱۰۰ درصد نرسیده‌اند ولی هیچ بهانه‌ای برای انجام ندادن یک بازی خوب نداریم.

بوناچیچ بیان کرد: معتقدم که اگر دندانی درد کند نباید به آن مسکن زد بلکه باید آن را کشید. هر روز سعی می‌کنیم که تیم را بالاتر بکشیم ولی هنوز به آمادگی مورد نظر نرسیده‌ایم. انتظار دارم با بازیکنانی که به تیم ملحق شده‌اند تا یک ماه آینده تبدیل به یک تیم قدرتمندی شویم و بر حریفان‌مان غلبه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: انتظار داشتم که در هفت هفته حداقل ۱۰ امتیاز بگیریم و اکنون سه امتیاز از آن چیزی که مورد نظرم بود عقب هستیم و باید آن را جبران کنیم تا در میانه‌های جدول به آرامش لازم برسیم.

او تاکید کرد: من به تیم تراکتور که برادر بزرگ‌مان است و هوادارانش احترام خاصی قائلم و هیچ نتیجه‌ای مقابل تراکتور به غیر از باخت نمی‌تواند نتیجه بدی محسوب شود.

انتهای مطلب

سایت خبری تحلیلی مجموعه زندگی

لینک منبع

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *