مجموعه زندگی

بهترین فیلم‌های مراسم انجمن تهیه کنندگان آمریکا مشخص شدند

فیلم شکل آب (The Shape of Water)، ساخته گیرمو دل تورو، توانست در مراسم انجمن تهیه کنندگان آمریکا، جایزه بهترین اثر را نصیب خود دل تورو و جی مایلز دیل کند.

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از زومجی، در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، جدیدترین اثر گیرمو دل تورو یعنی فیلم The Shape of Water (شکل آب) که در زمان اکران خود به موفقیت‌های نسبتا زیادی دست یافته، در مراسم اهدای جایزه تهیه‌کنندگان آمریکا (Producers Guild Award) هم توانست جایزه بهترین اثر، موسوم به جایزه داریل اف زانوک را نصیب تهیه‌کنندگان خود یعنی دل تورو و جی مایلز دیل کند.

در این مراسم که در هتل بورلی هیلتون برگزار شد، فصل اول سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) و همچنین فصل اول سریال The Marvelous Mrs. Maisel (خانم مایسل شگفت‌انگیز) توانستند جایزه بهترین مجموعه‌های تلویزیونی را به دست آورند. علاوه بر این سریال‌ها، فیلم The Shape of Water توانست آثاری مانند فیلم The Big Sick (بیمار بزرگ)، فیلم Call Me by Your Name (من را با اسم خودت صدا کن)، فیلم Dunkirk(دانکرک)، فیلم Get Out (برو بیرون)، فیلم I, Tonya (من تونیا هستم)، فیلم Lady Bird (لیدی برد)، فیلم Molly’s Game (بازی مالی)، فیلم The Post (پست)، فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری) و فیلم Wonder Woman (واندر وومن) را کنار بزند و جایزه بهترین اثر را از آن خود کند.

به دلیل اینکه گیرمو دل تورو مجبور به ترک آمریکا بود و به مکزیک رفت تا از پدر مریضش مراقبت کند، نتوانست در این مراسم حضور بیابد و یکی از بازیگران ستاره فیلم شکل آب یعنی ریچارد جنکینز به نقل از دل تورو، بیانیه‌ای را در این مراسم برای افراد حاضر قرائت کرد. این بیانیه به شرح زیر است:

من دوست دارم از همگی شما حضار عزیز تقاضا کنم که به من اجازه دهید تا بخش کوچکی از این شب بسیار بزرگ و همچنین بخشی از این افتخار را به پدر و مادر عزیزم تقدیم کنم؛ پدر و مادری که زحمت‌های خیلی زیادی برای من کشیده‌اند و تمامی تشکر و قدردانی من مخصوص آنها است. در عوض به‌عنوان یک‌ پدر، می‌خواهم به فرزندانم اجازه دهم تا آزادانه دنبال رویاها و فانتزی‌های خود بروند و زمانی که من در حال ناپدید شدن و مردن هستم، در کنار من حضور داشته باشند.

بعد از این سخنرانی، جی. مایلز دیل هم از اعضای مراسم اهدای جایزه تهیه‌کنندگان آمریکا تشکر کرد که فیلم شکل آب توسط آنها دیده شده و به‌عنوان بهترین اثر مراسم انتخاب شده است. اتفاقات داستان این فیلم در سال ۱۹۶۲ رخ می‌دهد و به روابط رمانتیک و عاشقانه‌ای که بین یک سرایدار بسیار ساکت و یک موجود دریایی زندانی‌شده برقرار می‌شود، می‌پردازد. جی. مایلز در این مراسم ضمن تشکر، اینگونه درباره فیلم خود صحبت کرد:

زمانی که اثر رمانتیک شما درباره یک خانم سرایدار و یک ماهی عجیب و غریب باشد، فروش آن بسیار سخت می‌شود.

مراسم Producers Guild Award و همچنین انجمن تهیه‌کنندگان که دارای ۸۲۰۰ عضو است، از زمان آغاز خود به صورت جدی به رقابت با مراسم آکادمی پرداخته است؛ البته لازم به ذکر است که نوزدهمین، بیست و هشتمین و بیست و هفتمین سالگرد این مراسم، با مراسم اسکار تفاوت‌هایی داشت. به طور مثال، در دو سال اخیر ما شاهد این بودیم که در مراسم اهدای جایزه، تهیه‌کنندگان آمریکا جایزه بهترین اثر خود را به فیلم La La Land (لا لا لند) و فیلم The Big Short(رکورد بزرگ) اهدا کرد؛ در حالی که در مراسم آکادمی، فیلم Moonlight (مهتاب) و فیلم Spotlight (نورافکن) توانستند جایزه اسکار را از آن خود کنند. به غیر از موارد ذکر شده، برگزارکنندگان این مراسم اهدای جایزه در هشت سال پیش از آن، به آثار مشابهی جایزه خود را اهدا کردند که این آثار عبارتند از فیلم Birdman (بردمن)، فیلم ۱۲ Years a Slave (12 سال بردگی)، فیلم Argo (آرگو)، فیلم The Artist (هنرمند)، فیلم The King’s Speech (سخنرانی پادشاه)، فیلم The Hurt Locker (مهلکه)، فیلم Slumdog Millionaire (میلیونر ذاغه‌نشین) و فیلم No Country for Old Men (جایی برای پیرمردها نیست).

همانطور که در ابتدای مطلب هم به آن اشاره شد، فصل اول سریال سرگذشت ندیمه شبکه هولو توانست در بخش اهدای جایزه نورمن فلتون، جایزه بهترین سریال درام تلویزیونی را از آن خود کند. علاوه بر برندگان قطعی، به احتمال خیلی زیاد این مجموعه تلویزیونی در آینده‌ای نزدیک صاحب جایزه دیگری هم برای تهیه‌کنندگان خود که عبارتند از بروس میلر، وارن لیتل فیلد، دنیل ویلسون، اریک تاچمن، فرانک سیراسوسا، جان وبر، جوزف بوکیا، الیزابت ماس، کرا اسنایدر و لیلا گرستاین، خواهد شد.

همچنین از طرف دیگر، فصل اول سریال خانم مایسل شگفت انگیز که متعلق به شبکه آمازون است، در بخش اهدای جایزه دنی توماس، توانست جایزه‌ی این مراسم را از آن خود کند. این سریال کمدی علاوه بر اینکه در زمان پخش خود به محبوبیت بسیار بالایی رسید، توانست جایزه‌ای را هم برای سازندگان خود یعنی دنیل پالادینو، ایمی شرمن پالادینو، شیلا لارنس و هانا ریورا گیلبرت به ارمغان بیاورد. در سریال خانم مایسل شگفت‌انگیز ستاره هنرمندی به نام ریچل بروزناهان ایفای نقش می‌کند که استعداد بسیار زیادی در زمینه اجرای استند آپ کمدی دارد. اتفاقات این مجموعه تلویزیونی در سال ۱۹۵۸ رخ می‌دهد که در ماه نوامبر پخش خود را در شبکه آمازون آغاز کرده است. سریال خانم مایسل تا به امروز توانسته در رتبه بالاتری نسبت به سریال Curb Your Enthusiasm (زیاد ذوق‌زده نشو)، سریال Master of None(استاد هیچی)، سریال Silicon Valley (دره سیلیکون) و سریال Veep (معاون رئیس‌جمهور) قرار بگیرد.

امسال هم برنامه تلویزیونی Last Week Tonight with John Oliver (هفته پیش امشب با جان اولیور) برای سومین سال پیاپی موفق به دریافت جایزه مراسم اهدای جایزه تهیه‌کنندگان آمریکا در بخش تهیه‌کننده برجسته برنامه‌های تلویزیونی گفتگو و سرگرمی زنده، شده است.

حال به سراغ فهرست کاملی از برندگان و نامزدهای این مراسم می‌رویم. لیست کامل نامزدها و برندگان مراسم Producers Guild Award به این شرح است:

 

بخش داریل اف. زانوک: اهدای جایزه بهترین تهیه کننده فیلم

 

  • گیرمو دل تورو و جی. مایلز دیل برای فیلم The Shape Of Water
  • جاد اپتاو و بری مندل برای فیلم The Big Sick
  • پیتر اسپیرز، لوک گواداگنینو، امیلی جورجز و مارکو مورابیتو برای فیلم Call Me by Your Name
  • اما توماس و کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
  • شان مک‌کتریک، ادوارد اچ. هام جونیور، جیسون بلوم و جوردن پیله برای فیلم Get Out
  • برایان آنکلس، استیون راجرز، مارگو رابی و تام آکلی برای فیلم I, Tonya
  • اسکات رودین، الی بوش و اویلین اونیل برای فیلم Lady Bird
  • مارک گوردن، ایمی پاسکال و مت جکسون برای فیلم Molly’s Game
  • ایمی پاسکال، استیون اسپیلبرگ، کریستی ماکسکو کریگر برای فیلم The Post
  • گراهام برودبنت، پیت چرنین و مارتین مک‌دونا برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • چارلز روون، ریچارد ساکل، زک اسنایدر و دبورا اسنایدر برای فیلم Wonder Woman

 

بخش اهدای جایزه بهترین تهیه کننده انیمیشن

 

  • دارلا کی. اندرسون برای انیمیشن Coco
  • رمزی نیتو برای انیمیشن The Boss Baby
  • کریس مله‌داندری و ژانت هیلی برای انیمیشن Despicable Me 3
  • لوری فورته و بروس اندرسون برای انیمیشن Ferdinand
  • دن لین، فیل لرد و کریستوفر میلر برای انیمیشن The Lego Batman Movie

 

بخش اهدای جایزه بهترین تهیه کننده برنامه‌های مستند

 

  • برت مورگن، برایان بورک، تونی گربر و جیمز اسمیت برای مستند Jane
  • جف اورلوسکی و لاریسا هودز برای مستند Chasing Coral
  • متیو هینه‌من برای مستند City of Ghosts
  • اوگنی ایفاینوسکی، دن تولمور و آرون آی. بوتلر برای مستند Cries from Syria
  • استیفن مک‌دونا برای مستند Earth: One Amazing Day
  • متیو تورنر، مارک رینه‌هارت و جوئی پیسکاتلا برای مستند Joshua: Teenager vs. Superpower
  • تدی کنهارت و جورج کنهارت برای مستند The Newspaperman: The Life and Times of Ben Bradlee

 

بخش دنی توماس: اهدای جایزه بهترین تهیه کننده سریال کمدی و چند قسمتی

 

  • دنیل پالادینو، ایمی شرمن پالادینو، شیلا لارنس و هانا ریورا گیلبرت برای فصل اول سریال The Marvelous Mrs. Maisel
  • لری دیوید، جف گارلین، جاستین هورویتز، جان هیمن، لورا استریچر و مایکل دیشامپ فصل نهم سریال Curb Your Enthusiasm
  • عزیز انصاری، آلن یانگ، مایکل شور، دیوید ماینر، دیو بکی، ایگور سرابسچیک، اندرو بلیتز و اریک ویرهایم برای فصل دوم سریال Master of None
  • مایک جاج، الک برگ، جیم کلوروایز، جیمی ببیت، کلی تارور، دن اوکیفه، کریس پروونزانو، گراهام ونگر، کری کمپر، آرون زلمن، آدام کونته برای فصل چهارم سریال Silicon Valley
  • دیوید مندل، فرنک ریچ، جولیا لوئیس دریفوس، لیو مورتون، مورگان ساکت، پیتر هایک، الکس گرگوری، جورجیا پریچت، جنیفر کریتندن، گابریل آلن، ایان مکستون گراهام، استیو هلی، تد کوهن، دیوید هایمن، ریچل اکسلر، بیلی کیمبال، دیل استرن، اریک کنوارد و دن میتز برای فصل ششم سریال Veep

 

بخش دیوید ال. وولپر: اهدای جایزه بهترین تهیه کننده فیلم‌ها یا سریال محدود

 

  • آنابل جونز و چارلی بروکر برای فصل چهارم سریال Black Mirror
  • نوآه هاولی، وارن لیتلفیلد، اتان کوئن، جان کامرون، استیو بلکمن، باب دلارنتیس، مت وولپرت، بن ندیوی، مونیکا بلتسکی، کیم تاد، لزلی کووان، رجیس کیمبل، چاد اووکس و مایکل فریسلو برای فصل سوم سریال Fargo
  • ریان مورفی، دده گاردنر، تیم مینه‌ار، اکسیس مارتین وودار، چیپ ووسلیچ، جان جی. گری، جف کوهن، رنه تب، مایکل زم، جسیکا لنگ و سوزان ساراندون برای فصل اول سریال FEUD: Bette and Joan
  • استیون موفات، مارک گتیس، سو ورچوو، بریل ورچوو و ربکا ایتون برای قسمت Sherlock: The Lying Detective
  • جین روزنتال، رابرت د نیرو، بری ولش، بری لوینسون، تام فونتانا، جیسون سوسناف و جوزف ای. ایبرتی برای فیلم The Wizard of Lies

 

بخش اهدای جایزه بهترین تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی غیرداستانی

 

  • لیاه رمینی، الی هولزمن، ارون سایدمن، مایلز ریف، آدام سالتزبرگ، ارین گمبل، لیزا روزن، گرین بایرن، تیلور لوین، الکس ورسو و راشل مندز برای فصل اول و دوم برنامه Leah Remini: Scientology and the Aftermath
  • کانر شل، جان دل، لیبی گیست، ارین لیدن، آدام نوی‌هاوس، جنا آنتونی، جنتری کربی، مارکوئیس دیزی، اندی بیلمن و دیردره فنتون برای فصل هشتم برنامه ۳۰for30
  • جف فاجر برای فصل پنجاهم برنامه ۶۰ Minutes
  • آنتونی بوردین، کریستوفر کالینز، لیدیا تناگلیا و ساندرا زوئیگ برای فصل نهم و دهم برنامه Anthony Bourdain: Parts Unknown
  • سوزان لیسی، جسیکا لوین و اما پیلدز برای برنامه Spielberg

 

بخش بهترین تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی گفتگو و سرگرمی زنده

 

  • جان اولیور، تیم کارول و لیز استانتون برای فصل چهارم برنامه Last Week Tonight with John Oliver
  • سامانتا بی، جو میلر، جیسون جونز، تونی هرناندز، مایلز کان، الیسون کامیلو، پت کینگ و آلنا هارکین برای فصل دوم برنامه Full Frontal with Samantha Bee
  • جیمی کیمل، جیل لیدرمن، جیسون شریفت، داگ دلوکا، ارین ایروین، دیوید کریگ، گری گرینبرگ، جنیفر شارون، تونی رومرو، کن کراسبی، جاش وینتراب، سث ویدنر و مالی مک‌نیرنی برای فصل پانزدهم برنامه Jimmy Kimmel Live
  • استیفن تی. کولبرت، کریس لیچ، تام پورسل، جان استوارت، بری جولین، تانیا میکنویچ براکو، ارون کوهن، پائول دینلو، امیلی گرتلر، مت لپین، اوپوس مورسچی، مایکل برام، پیج کندیگ و جیک پلانکت برای فصل سوم برنامه The Late Show with Stephen Colbert
  • لورنه مایکلز، استیو هیگنز، اریک کنوارد، لیندزی شوکس، ارین دویل، تام بروکر و کن آیمانگ برای فصل چهل و سوم برنامه Saturday Night Live

 

بخش بهترین تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی رقابتی

 

  • جان دل مول، مارک برنت، آدری موریسی، لی متزگر، چاد هاینس، آماندا زاکر، کایرا تامپسون، جی بینستاک، استیج باکرز، مایک یورچاک، تدی ولنتی و کارسون دالی برای فصل دوازدهم و سیزدهم برنامه The Voice
  • جری جری براکایمر، برترام ون مانستر، جاناتان لیتمن، الیس داگانیری و مارک ورچولو فصل بیست و نهم برنامه The Amazing Race
  • آرتور اسمیت، کنت وید، آنتونی استورم، برایان ریچاردسون، کریستن استابیل، دیوید مارکس، رویس تونی، استیفن سیلور، جی. دی. پروس، جفری جی. هایمن، دی. مکس پوریس، برایانا واوولز، جاناتان پرووست برای فصل نهم برنامه American Ninja Warrior
  • کیسی پترسون، جی پترسون، جان کراسینسکی، استیفن مرچانت، جیمز مک‌کینالی، لیاه کولتون گونزالز، پیت دی‌اوبیلدا، ال ال کول جی، جنا گینتزیگ، لیندزی جان، جیکون برک و دایانا پروتا برای فصل سوم برنامه Lip Sync Battle
  • دن کوتفورث، جین لیپسیتز، کیسی کرایلی، تام کولیچیو، پادما لاکشمی، دانین آرکوینز، گایلن گاولوسکی، اریکا راس، بلیک دیویس، اسکات پچ، پاتریک شمدمن، الیدا کارباجال آرایزا، دنیل کالین و زوئی جکسون برای فصل چهاردهم برنامه Top Chef

 

بخش بهترین تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی کوتاه

 

  • فصل اول برنامه Carpool Karaoke
  • فصل اول برنامه Better Call Saul’s Los Pollos Hermanos Employee Training
  • فصل اول برنامه Humans of New York: The Series
  • فصل سوم برنامه National Endowment for the Arts: United States of Arts
  • فصل اول برنامه Viceland at the Women’s March

 

بخش بهترین تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی ورزشی

 

  • فصل بیست و سوم برنامه Real Sports with Bryant Gumbel
  • فصل دوم برنامه All or Nothing: A Season with the Los Angeles Rams
  • فصل دوازده برنامه Hard Knocks: Training Camp with the Tampa Bay Buccaneers
  • فصل سوم برنامه SportsCenter with Scott Van Pelt
  • فصل دوم برنامه VICE World of Sports

 

بخش بهترین تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی مخصوص کودکان

 

  • فصل چهل و هفتم برنامه Sesame Street
  • فصل چهارم برنامه Doc McStuffins
  • Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2017
  • فصل سوم برنامه School of Rock
  • فصل دهم و یازدهم برنامه SpongeBob SquarePants
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *