مجموعه زندگی

پیش‌نمایش فیلم Star Wars: The Last Jedi – جنگ ستارگان: آخرین جدای

جنگ ستارگان حالا کهکشان را تصاحب کرده است و نزدیک به ۴۰ سال نمایش هنوز نشانه ای از تمام شدن این سری به گوش نمی رسد. در ادامه با پیش‌نمایش اختصاصی فیلم Star Wars: The Last Jedi – جنگ ستارگان: آخرین جدای با سایت مجموعه زندگی همراه باشید.

هر سال شاهد یک سری از سری فیلم های جنگ ستارگان هستیم و استفاده از واژه آخرین در عنوان فیلم نوعی دروغ می باشد. جنگ ستارگان یکی از طولانی ترین فیلم ها میباشید همانجور که گفته شد و شاهد دیدن اکشن درخور و مناسب اسم و رسم آن در فیلم هستیم که مخاطب های قدیمی و پابه سن گذاشته را راضی میکند همچنین تعویض بازیگران نیز رضایت بخش بوده است. نویسنده و کارگردان Rian Johnson’s میشه گفت یک ورود موفق به دنیای George Lucas داشته است با اینکه بعضی وقت ها کارکتر ها کاری خاصی انجام نمیدهند و بعضی از کار ها برای آن ها تعریف نشده است. با این اوصاف دیزنی سعی میکند یک فیلم پر فروش دیگر باشد و برای آنها سود آور باشد.

با پایانی دراماتیک که در ۲ کریسمس پیش شاهد آن بودیم در سری Star Wars: The Force Awakens سعی شده که سری جدید ادامه سری پیشین خود باشد و این زحمت توسط Daisy Ridley’s کشیده شده و گفته ها حاکی از این است کهMark Hamill’s از Skywalker Luke راضی نیست برای نشان دادن اخرین جدای در این سری در اولای فیلم بیشتر در مورد دستور های شیطان برای حمله به گروه مقاومت با رهبری General Hux با بازی Domhnall Gleeson به نمایش در آمده است. در قسمت دیگر و تاریک این فیلم اختلاف های نسلی زیادی مشاهده میکنیم وقتی کهKylo Ren با بازی Adam Driver پسر خائن لیا در لباس Darth Vader مقام بلند مرتبه Snoke با بازی Andy Serkis به شدت مخالفت میکنند و میگوید این لباس مسخره را دربیاور.

در Star Wars: The Last Jedi – جنگ ستارگان: آخرین جدای سعی شده که موفقیتی شبیه سری The Empire Strikes Back رخ دهد و یک تناسب بین دو بخش خوب و بد ایجاد شود. لوک اسکای واکر در تلاش است تا سنت جدای ادامه یابد. همچنین کایلو شروع به سوال کردن در مورد میراث واقعی خود میکند به همین دلیل یک جذابیت خاصی برای بیننده ها به وجود میاید که خواهان دیدن اتفاق های بعدی هستن. جانسون نیز با دو رخداد مهم برای ادمه داستان نیز روبرو است یکی برای ربط اتفاقات دو سال پیش و یکی نیز جنگ بین مقاومت و نیروی های شیطانی.

یکی از مشکل های این سری فیلم های چند سال اخیر نشان دادن طرف تاریک داستان است که خیلی سریع قدرت های شیطانی به قدرت میرسند و همچنین هنوز نفهمیده ایم که اسنوک دقیقا از کجا آمده است. یکی دیگر از مسائل سخت پذیرفته شدن درایور از طرف کایلو است
ولی میشود امیدوار بود به آینده کارکتر ها در سری بعد جی جی آبرامز. در کل  کارکتر های این سری هنوز آن طور که باید معرفی شوند معرفی نشده اند و باید توضیحات بیشتری داده شود در مورد اضاف شدن و کاهش شخصیت های موجود در این سری ولی میشه گفت چشم انداز خوبی نسبت به سری های بعد وجود دارد ، کار جانسون در گذر زمان بیشتر تائید خواهد شد.

برای دانلود رایگان فیلم Star Wars: The Last Jedi 2017 کلیک کنید

پیش‌نمایش فیلم Star Wars: The Last Jedi – جنگ ستارگان: آخرین جدای به صورت اختصاصی برای سایت مجموعه زندگی، از رسانه هالیوود ریپورتر ترجمه شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *