مجموعه زندگی

کمک برای بازسازی مناطق زلزله‌زده غرب ایران

بعد از تامین موفقیت آمیز مبلغ مورد نیاز برای ارسال فوری کمک‌های ضروری، فرصت آن است که به فکر آینده غرب ایران مان باشیم، آینده‌ای که متاسفانه معمولاً، همه چیز به فراموشی سپرده می‌شود؛ با مشارکتمان این سنت را تغییر دهیم.

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از دونیت، برای مشارکت در بازسازی منطق زلزله‌زده غرب ایران می‌توانید از سایت دونیت استفاده کنید. موسسه خیریه نیک‌گامان جمشید با همکاری سایت دونیت و بانک تجارت در حال جمع‌آوری کمک های نقدی برای بازسازی مناطق زلزله‌زده غرب ایران است و هم‌اکنون پس از به پایان رسیدن پروژه کمک برای اقلام و وسایل ضرروی، می‌توانید از لینک زیر برای کمک در بازسازی مناطق زلزله‌زده استفاده کنید.

برای ورود به صفحه مربوط به کمک در بازسازی مناطق زلزله‌زده کلیک کنید

هدف این هست که مبالغی رو تامین کنیم، برای بازسازی مراکز خدمات عمومی با اولویت‌های زیر:

  • مراکز درمانی و خانه‌های بهداشت
  • مراکز اقامت موقت
  • مدارس

بعد از تامین حدود ۲۰۰ میلیون تومان با کمک ۵۰۰۰ نفر، برای تهیه اقلام ضروری و مایحتاج هموطن‌های زلزله‌زده در کمتر از ۴۸ ساعت، نوبت به این هست که برای آینده کرمانشاه، آستین‌ها رو بالا بزنیم.

غرب ایراننکات قابل توجه:

  • کلیه مبالغ تامین شده برای این پروژه، به حساب سازمان خیریه نیک‌گامان جمشید، از خیریه‌های شناخته شده و دارای تجربه در زلزله‌های پیشین واریز خواهد شد و با نظارت تیم دونیت و مسئولین موبایل بانک تجارت هزینه خواهد شد.
  • گزارشات مربوط به پروژه قبلی، در همان پروژه قرار میگیرند و از این لینک قابل دسترس هستند.
  • تصمیمات و برنامه‌های نهایی برای هزینه کرد مبلغ این پروژه، طی جلسه‌ای در روزهای آینده مشخص و از همین طریق اطلاع‌رسانی‌ خواهد شد.
  • امکان پرداخت بین المللی برای هموطنان خارج از کشور با استفاده از درگاه Paypal (قابل پرداخت با کارت‌های اعتباری بین المللی) فراهم شده است. فقط با IP خارج از کشور، درگاه بین‌المللی نمایش داده می شود.
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *