مجموعه زندگی

اولین شماره مجله سینمایی سوگنو منتشر شد

سوگنو یک پایگاه تحلیلی سینما است که از مهرماه ۱۳۹۶ فعالیت خود را در حوضه نقد فیلم و سریال شروع کرده و هر دو هفته ‌یک‌بار نقدها و سایر مقالات تحلیلی سایت را در قالب یک مجله الکترونیک منتشر می‌کند. این دو‌هفته نامه الکترونیک اولین شماره خود را در هفته اول آذر ۱۳۹۶ در سایت مجموعه زندگی و کتابخانه‌های الکترونیک منتشر می‌کند.

در اولین شماره مجله سینمایی سوگنو، به نقد و بررسی ۵ فیلم سینمایی، از بین فیلم های سینمایی روز خواهیم پرداخت. در شماره های آینده به بررسی آخرین فیلم های روز سینمای ایران و جهان می‌پردازیم.

در ادامه می‌توانید پوستر اولین شماره این مجله سینمایی را مشاهده کنید:

مجله سوگنو

برای دانلود و مشاهده اولین شماره مجله سینمایی سوگنو کلیک کنید

فیلم هایی که نقد و بررسی آنها در این شماره از مجله انجام شده است عبارتند از: Wonder Woman – زن شگفت‌انگیز، Every Thing, Every Thing – همه‌چیز، همه‌چیز، Baywatch – گارد ساحلی، Rough Night – شب سخت و Capitan Underpants – کاپیتان شلواری.  در مجله سینمایی سوگنو می‌توانید علاوه بر متن نقد فیلم ها، تریلر آن‌ها را هم تماشا کنید. در ابتدای هر صفحه نقد فیلم، باکسی جهت تماشا درنظر گرفته شده است که می‌توانید با کلیک بر روی دکمه Play، ویدیو مربوطه را در یوتیوب (و یا در صورت امکان آپارات) تماشا کنید.

سایت سینمایی سوگنو یکی از سایت های زیرشاخه گروه مجموعه زندگی است که به صورت اختصاصی بر روی مقالات تحلیلی سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند و حال پس از گذشت چندماه از فعالیت، قصد دارد مقالات خود را علاوه بر سایت، به صورت یک مجله الکترونیک ارایه دهد. این مجله سینمایی را می‌توانید هر جمعه در سایت مجموعه زندگی به صورت رایگان دانلود کنید. همچنین علاوه بر سایت مجموعه زندگی، مجله سوگنو در کتابخانه های الکترونیک معتبر کشور هم منتشر خواهد شد.

لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را از طریق راه‌های ارتباطی معرفی شده در مجله، برای ما ارسال کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *