مجموعه زندگی

اسکار ۲۰۱۸: اعتراض به قانون حمل اسلحه در آمریکا

به گزارش پیپل، چهره‌های مشهور سینمای آمریکا که امشب در مراسم اسکار حضور خواهند داشت، اعتراض خود به قانون حمل اسلحه در آمریکا را با استفاده از یک سنجاق سینه نارنجی نشان می‌دهند.

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از خبرگزاری مهر، علاوه بر این بسیاری از چهره‌های مشهور نیز قصد دارند با استفاده از سنجاق سینه سفید و سیاه حمایت خود را از جنبش «وقت تمام است» نشان دهند و به نوعی توجهی را که به برنامه گلدن گلوب امسال برای پوشیدن لباس سیاه شد تکرار کنند.

در ماه‌های اخیر اعتراض‌های زیادی از سوی چهره‌های مشهور به کشتارهای مسلحانه در آمریکا صورت گرفت و جولین مور و اما استون پس از تیراندازی تراژیک لاس وگاس در ماه اکتبر که به کشته شدن ۵۸ تن انجامید اعتراض خود را ابراز کردند. بیانسه، جیمی فاکس، جولیا لوییس دریفوس، امی پولر و پل راد نیز با انتشار ویدیوهایی از این اعتراض حمایت کردند.

اسکار امسال دو هفته پس از تیراندازی وسیع در دبیرستانی در پارکلند فلوریدا که به کشته شدن ۱۷ دانش آموز انجامید، برگزار می‌شود. جرج کلونی، اپرا وینفری و استیون اسپیلبرگ از جمله چهره‌هایی بودند که ۵۰۰ هزار دلار برای حمایت از راهمپیایی ۲۴ مارس که در اعتراض به این مساله برگزار می‌شود، کمک کردند.

پوشش زنده مراسم اسکار 2018

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *