مجموعه زندگی

اسبقیان: چوگان با مدیریت اسدی می‌تواند به شکوفایی برسد

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها ظرفیت‌های موجود در کشور را برای پیشرفت چوگان خوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که فدراسیون چوگان در آینده به فدراسیون موفق‌تری تبدیل شود.

به گزارش مجموعه زندگی به نقل از ایسنا، محمد شروین اسبقیان در مراسم معارفه حمیرا اسدی، سرپرست فدراسیون چوگان که صبح چهارشنبه در محل این فدراسیون برگزار شد، با تقدیر از زحمات گلنار وکیل گیلانی، رییس پیشین فدراسیون اظهار کرد: چوگان برای ما یک ورزش ملی و فرهنگی محسوب می‌شود و رییس پیشین فدراسیون هم به منظور توسعه این رشته زحمت کشید که قابل تقدیر است.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها از حمیرا اسدی به عنوان یکی از مدیران خوب و توانمند ورزشی نام برد که در پست‌های مختلف عملکرد بسیار خوبی داشته است و قطعا در این فدراسیون نیز می‌تواند منشا خدمات و توسعه چوگان باشد.

اسبقیان از چوگان به عنوان ورزشی یاد کرد که مقام معظم رهبری برای توسعه و ترویج آن توصیه و تاکیدات مهمی داشته‌اند از طرفی رییس‌جمهور نیز به ترویج ورزش‌های بومی توجه دارد و خوشبختانه این رشته مورد حمایت وزیر ورزش و جوانان نیز هست بنابراین ظرفیت رشد و پیشرفت برای چوگان وجود دارد.

او در ادامه تصریح کرد: آن چه مسلم است چوگان با مدیریت خانم اسدی که از مدیران پرتلاش و موفق ورزشی هستند قطعا می‌تواند به شکوفایی خوبی برسد و قطعا به فدراسیون موفق‌تری تبدیل خواهد شد.

محمد شروین اسبقیان توجه دولت تدبیر و امید به توانمندی جوانان و بانوان در امور مدیریتی را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار کرد: در عرصه ورزش هم توجه به توانمندی جوانان و بانوان بیش از گذشته وجود دارد و در حال حاضر هم بعد از تغییرات در فدراسیون چوگان که به دلیل تصمیمات مدیریتی صورت گرفت، بانوی توانمند دیگری در حوزه مدیریت ورزش جایگزین شد که قطعا می‌تواند موفقیت‌های خوبی را برای این رشته رقم بزند.

در این مراسم رامین طباطبایی، مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌یی وزارت ورزش و جوانان نیز دقایقی پیرامون رشته چوگان صحبت کرد.

وی از زحمات ایلخانی‌زاده که برای توسعه و پیشرفت چوگان در دهه‌های اخیر اقدامات خوب و اثربخشی انجام داده است به نیکی یاد کرد.

طباطبایی از زحمات وکیل گیلانی در راستای ترویج چوگان نیز قدردانی کرد.

حمیرا اسدی، سرپرست فدراسیون چوگان با ابراز تشکر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان، از چوگان به عنوان رشته اصیل ایرانی نام برد و اظهار کرد: قطعا پیشکسوتان این رشته با توجه به دغدغه‌هایی که داشتند زحمات زیادی را متحمل شدند که چوگان جایگاه فعلی را به‌دست آورده است.

سرپرست فدراسیون چوگان گفت: بازخورد چوگان در جامعه مثبت بوده و مردم به این رشته اصیل ایرانی توجه دارند.

حمیرا اسدی تصریح کرد: ایلخانی‌زاده با علاقمندی خاصی برای توسعه این رشته سرمایه‌گذاری کرده است و این مرد و دیگر پیشکسوتان به دلیل علاقه شخصی و دغدغه‌هایی که داشتند شرایط خوبی را فراهم کرده‌اند که امیدوارم با توجه به ظرفیت خوب این رشته شرایط بهتری به منظور پیشرفت‌های بهتر هم به‌وجود آید.

وی تاکید کرد: جامعه فعال در چوگان و مخاطبان این رشته از سطح اجتماعی بالایی برخوردارند که این مهم می‌تواند ظرفیت بسیار خوبی برای پیشرفت‌های بعدی باشد.

حمیرا اسدی با حکم وزیر ورزش و جوانان به سمت سرپرست فدراسیون چوگان منصوب شده است.

انتهای مطلب

سایت خبری تحلیلی مجموعه زندگی

لینک منبع

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *